کد خبر: 7119
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
محمدامین مهروز شهردار کازرون

مهرورز گفت: با توجه به وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا در استان فارس، مراسم تدفین در آرامستان‌های شهرستان کازرون با شرایط خاصی انجام می‌شود.

به گزارش پیام خبر؛ مهندس محمدامین مهرورز، شهردار کازرون با اشاره به وضعیت وخیم کنونی شهر کازرون در موج سوم کرونا، گفت: با توجه به وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا در استان فارس، افزایش آمار ابتلا و مرگ و میر ناشی از ویروس کووید ۱۹، هشدارهای وزارت بهداشت و مصوبه نشست اضطراری قرارگاه شهرستانی مقابله با کروناویروس، همه تجمع‌ها و گردهم‌آیی‌ها در شهر کازرون ممنوع است.

مهرورز ادامه داد: برگزاری آیین تدفین در آرامستان‌های بهشت زهرا و سیدمحمد نوربخش تنها با حضور وابستگان درجه یک به صورت حداقلی و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی مجاز است.

شهردار کازرون افزود: در صورت مشاهده هر گونه تجمع یا عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهاشتی، از برگزاری آیین تدفین جلوگیری خواهد شد و متخلفان به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

وی بیان داشت: این شیوه‌نامه مختص جان‌باختگان غیرکرونایی است و در مورد جان‌باختگان کرونا، تدفین بدون آیین و تشریفات و بر اساس ضوابط بهداشتی انجام خواهد شد.

او از شهروندان درخواست کرد: از هر گونه تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کرده، از شرکت در تجمعات و دور همی‌های خانوادگی اکیدا خودداری کنند، تا آنجا که امکان دارد در خانه بمانند و خارج از منزل شیوه نامه‌های بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.