دستگیری - بازداشت - زندان - دادگاه

با تلاش های شبانه روزی ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان خرم بید در ۲ ماموریت جداگانه ۴ نفر متخلف دستگیر و ۳ قبضه اسلحه به همراه تعدادی ادوات شکار کشف و ضبط شد.

به گزارش پیام خبر،  ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان خرمبید طی گشت و کنترل شبانه روزی و با زیر نظر گرفتن شکارچیان متخلف موفق به دستگیری ۲ نفر متخلف و کشف ۲ قبضه اسلحه ساچمه زنی دارای جواز حمل در روز ۱۵ آبان و  نیز دستگیری ۲ نفر متخلف و کشف ۱ قبضه اسلحه ساچمه زنی دارای مجوز در روز ۱۶ آبان شدند.
محمد حسن خیراندیش رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرمبید گفت: در تاریخ ۹۹/۰۸/۱۵ ماموران یگان اداره خرمبید با زیر نظر گرفتن متخلفین و با دستور مقام قضایی در محل اختفای متخلفین دو قبضه اسلحه ساچمه زنی، ۹۷ فشنگ ساچمه و ۵ عدد فشنگ چارپاره  به همراه دم روباه شکار شده کشف کردند
 که پرونده تکمیل شده به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.
خیر اندیش افزود: همچنین در دومین روز  متوالی در مورخ ۹۹/۰۸/۱۶ ماموران  از دو فرد متخلف یک قبضه اسلحه ساچمه زنی و دو قطعه کبک شکار شده کشف کردند که پس از دستگیری این دو نفر شکارچی متخلف، پرونده تکمیل شده به منظور سیر مراحل قانونی در اختیار دادگستری شهرستان خرم بید قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.