کد خبر: 7139
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
دستگیری - بازداشت - زندان - دادگاه

اعضای باند گروگانگیری در شهرستان داراب دستگیر و گروگان ۸۳ ساله صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش پیام خبر، فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع گروگانگیری در اطراف پایانه مسافربری شهرستان داراب، بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعزام شدندو در بررسی های تکمیلی پلیس مشخص شد چند نفر ناشناس، یک پیرمرد ۸۳ ساله را به گروگان گرفته و ضمن تماس تلفنی با خانواده وی، از آن ها  ۲ میلیارد تومان در قبال آزادی اش طلب کرده اند.

سردار رهام بخش حبیبی گفت: پرونده ویژه ای در این خصوص تشکیل و با تلاش های شبانه روزی مأموران پلیس آگاهی مرکز استان و شهرستان های "داراب" و "فسا"، مخفیگاه اعضای باند گروگانگیران در اطراف شهرستان فسا مورد شناسایی قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام هماهنگی های لازم با مرجع قضائی، مأموران پلیس آگاهی طی یک عملیات غافلگیرانه و منسجم، ۶  نفر از اعضای این باند گروگانگیری را دستگیر و فرد گروگان گرفته شده را به صورت صحیح و سالم آزاد و به خانواده اش تحویل دادند.

سردار حبیبی با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند، تصریح کرد: پلیس فارس با کسانی که بخواهند به هر نحوی موجب ناامنی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه شوند، برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل