کد خبر: 7140
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
آرم پلیس فتا

فرمانده انتظامی کازرون از دستگیری فردی خبر داد که به بهانه فروش ماسک، ۲۰ میلیون ریال از یک پزشک کلاهبرداری کرده بود.

به گزارش پیام خبر،  سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: یکی از پزشکان شهرستان کازرون با ارائه مرجوعه قضائی به پلیس فتا مراجعه و اظهار داشت: که از طریق یکی از سایت‌های اینترنتی اقدام به خرید ۲۰ میلیون ریال ماسک و تجهیزات پزشکی کردم و پس از مدتی علیرغم پیگیری مکرر، نه تنها کالا برای من ارسال نشد بلکه شماره‌ای که برای پشتیبانی در سایت درج شده بود خاموش و دیگر پاسخگو نبود.  

وی افزود: اقدامات فنی توسط کارشناسان پلیس فتا در خصوص شناسایی متهم انجام که با تکمیل تحقیقات مشخص شد، فرد کلاهبردار خانم جوانی است که در یکی از شهرستان‌های استان فارس سکونت دارد و با این شیوه ضمن سوء استفاده از اعتماد خریداران و وضعیت پیش آمده در خصوص بیماری کرونا، اقدام به کلاهبرداری اینترنتی می‌کند.

سرهنگ زراعتیان با بیان اینکه کارشناسان موفق شدند با ترفندهای خاص پلیسی وی را دستگیر کنند، گفت: متهم در بازجویی اولیه به کلاهبرداری ۲۰ میلیون ریالی از شاکی اقرار کرد.

فرمانده انتظامی کازرون از شهروندان درخواست کرد حتما از فروشگاه های اینترنتی معتبر که دارای نماد اعتماد الکترنیک می‌باشند خریدهای خود را انجام دهند و در صورت بروز هرگونه مشکل در فضای مجازی، آن را از طریق سایت اینترنتی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir (بخش فوریت های پلیسی) و یا با شماره تلفن ۰۷۱۴۲۲۲۲۵۴۴ اطلاع رسانی کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.