کد خبر: 7142
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
شهادت جانباز 70 ردصد استان فارسی

علی محمد عباسی، جانباز نخاعی ۷۰درصد استان فارس در دوران دفاع مقدس پس از تحمل ۳۸ سال رنج جانبازی، دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

به گزارش پیام خبر، علی محمد عباسی، جانباز نخاعی ۷۰درصد بخش کنارتخته و کمارج از توابع شهرستان کازرون پس از تحمل ۳۸ سال رنج ناشی از جانبازی، در سن ۶۰ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

پیکر این شهید گرانقدر فردا یکشنبه ۱۸ آبان در زادگاهش بخش کنارتخته و کمارج تشییع و به خاک سپرده می شود.

شهید حاج علی محمد عباسی، از رزمندگان لشگر ۷۷ خراسان در تاریخ ۲۶ فروردین سال ۱۳۶۱ در عملیات فتح المبین در منطقه عین خوش دهلران دچار ضایعه نخاعی شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.