کد خبر: 7150
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
سرمربی استقلال

محمود فکری در یازدهمین تجربه خود در لیگ برتر به عنوان سرمربی بازهم شکست نخورد و برای چهارمین دیدار متوالی تیم تحت هدایتش گلی نیز دریافت نکرد.

به گزارش پیام خبر، تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر به مصاف مس رفسنجان رفت و بازی در پایان با برتری ۲ بر صفر آبی پوشان تهرانی خاتمه پیدا کرد.

محمود فکری در این بازی یازدهمین تجربه خود در قامت سرمربی در بالاترین سطح فوتبال کشورمان را پشت سر گذاشت. او بازهم تعداد باخت‌هایش را در عدد صفر نگه داشت ولی در تعداد پیروزی به عدد پنج رسید. فکری با یک برد دیگر می‌تواند مانند تساوی‌هایش در عدد ۶ بایستد.

محمود فکری همچنین به یک اتفاق مثبت دیگر هم رسید. او با نساجی در هفته بیست و هفتم و در دقیقه ۱۹ بازی برابر پرسپولیس از روی نقطه پنالتی از علی علیپور گل خورد اما بعد از آن گل دیگر دروازه تیمش تا پایان لیگ نوزدهم باز نشد. یعنی سه بازی به اضافه ۷۱ دقیقه دیدار با پرسپولیس. حالا ۹۰ دقیقه دیگر را هم به اعداد قبلی اضافه کنید تا به عدد ۴۳۱ دقیقه برسید. تیم‌های فکری در چهار بازی اخیر و یا به عبارت دیگر در ۴۳۱ دقیقه گذشته گلی در لیگ برتر نخورده‌اند.

سید حسین حسینی نیز که فصل قبل در هفته هفتم توانسته بود اولین کلین شیت خود را انجام دهد این بار در همان هفته نخست موفق به ثبت کلین شیت اول در فصل جدید شد تا فشار کمتری را در ادامه راه دست کم از این لحاظ تجربه کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.