کد خبر: 7160
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
نشست خبری استاندار فارس با اصحاب رسانه

استاندار فارس گفت: یکی از نقاط ضعف ما مشکلات تولید و سرمایه گذار است که دشمنان با تکیه بر همین موضوع تلاش می‌کنند تا اقتصاد کشور را دچار آسیب کنند.

به گزارش پیام خبر، «عنایت الله رحیمی» در جلسه کارگروه رفع موانع تولید با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور و لزوم توجه مدیران و دست اندرکاران امر در تصمیم گیری ها گفت: شرایط جنگ اقتصادی، نیازمند  تصمیم های ویژه  و مناسب شرایط است و مجموع این اقدامات باید در راستای  حمایت از سرمایه گذار و رفع مشکلات تولید باشد.  

 وی با بیان اینکه حل مشکلات تولید به منزله مقابله با تحریم های ظالمانه است اظهار داشت : یکی از نقاط ضعف ما مشکلات تولید و سرمایه گذار است که دشمنان با تکیه بر همین موضوع تلاش می‌کنند تا اقتصاد کشور را دچار آسیب کنند.  

نماینده عالی دولت در استان فارس شهامت در تصمیم گیری و تدبیر برای حل مشکلات تولید را از جمله ویژگی های مدیران دستگاه‌های اجرایی دانست و خاطرنشان کرد : مدیران فاقد این ویژگی، فاقد صلاحیت و ناکارآمد هستند و من به عنوان نمایند عالی دولت در استان فارس مسئولیت هر اقدام جهادی برای رفع مشکلات تولید و سرمایه گذار را میپذیرم.  
رحیمی در ادامه با اشاره به راه اندازی مرکز شبانه روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان، بر لزوم حمایت همه جانبه دستگاه‌های اجرایی از این مرکز تاکید کرد و گفت: تلاش شبانه روزی نمایندگان دستگاه‌های اجرایی باید در جهت حل و فصل این مشکلات باشدو در این خصوص حضور نمایندگان دستگاهها در  این مرکز، نتیجه بخش خواهد بود.  
استاندار فارس همچنین بر لزوم بهره وری از سرمایه و کاهش ریسک پذیری در آن تاکید کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.