کد خبر: 7189
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
  • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
  • چاپ
فروغ هاشمی

جشنواره مجازی بازیگری (تک‌بازیگر) دهه هنر فارس که به میزبانی شهرستان اوز برگزار خواهد شد، فرصتی دوباره برای استمرار و توجه به حیات و زنده ماندن هنر نمایش در شرایط کنونی است و توجه به این نکته که تئاتر تنها محدود به اجرای زنده و روی صحنه نیست.

به گزارش پیام خبر؛ فروغ هاشمی، مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اوز گفت: جشنواره بزرگ دهه فرهنگ و هنر فارس که جشنواره پایانی سده ۱۳۰۰ است، در زمینه‌های گوناگون هنری و فرهنگی با میزبانی شهرستان‌های فارس برگزار خواهد شد که جشنواره مجازی بازیگری (تک‌بازیگر) آن در اوز خواهد بود.

هاشمی افزود: این دوران فرصتی است تا هنرمندان با تمرکز بیشتر در زمینه هنری خود، حرفه‌ای‌تر شوند. روح پر جنب‌وجوش و پویای هنرمندان تئاتر ‌در بستر مجازی نیز می‌تواند آثار در خوری را تولید کنند.

وی بیان داشت: جشنواره مجازی بازیگری (تک‌بازیگر) دهه هنر فارس که به میزبانی شهرستان اوز برگزار خواهد شد، فرصتی دوباره برای استمرار و توجه به حیات و زنده ماندن هنر نمایش در شرایط کنونی است و توجه به این نکته که تئاتر تنها محدود به اجرای زنده و روی صحنه نیست.

در همین راستا جشنواره بازیگری (تک بازیگر) در دو بخش:

۱_بخش اصلی: بیماری کرونا، کادر درمان، مردم

۲ بخش ویژه: آسیب‌های اجتماعی اعتیاد، طلاق، کودکان کار

راه‌اندازی دبیرخانه جشنواره در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اوز با همکاری انجمن نمایش این شهرستان، راه‌اندازی شورای سیاستگذاری، برگزاری نشست با اعضای هیات مدیره انجمن نمایش در راستای همکاری و همفکری، دعوت از هنرمندان و علاقه‌مندان سراسر استان بدون محدودیت سن برای شرکت در  جشنواره، اعلام فراخوان و آگاهی‌بخشی در فضای مجازی از اقداماتی است که با کمک دبیرخانه استان در حال انجام است.

هنرمندان می‌توانند برای آگاهی بیشتر از چگونگی شرکت در جشنواره و ثبت اثر به سامانه www.injo.ir  مراجعه کرده و پس از ورود به بخش فرهنگ و هنر و جشنواره اثر خود را بارگزاری نمایند.

در صورت بروز مشکل و عدم بارگذاری اثر در سامانه می‌توانید لوح فشرده اثر و اطلاعات فردی خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در اوز، خیابان طاهری، کوچه شماره ۹ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال نمایید.

شماره تماس جهت هماهنگی ارسال آثار:

۰۷۱۵۲۵۱۹۱۵۵

۰۹۱۷۴۵۳۲۰۹۴

دبیرخانه جشنواره مجازی بازیگری (تک‌بازیگر) استان فارس/ شهرستان اوز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل