کد خبر: 7189
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
فروغ هاشمی

جشنواره مجازی بازیگری (تک‌بازیگر) دهه هنر فارس که به میزبانی شهرستان اوز برگزار خواهد شد، فرصتی دوباره برای استمرار و توجه به حیات و زنده ماندن هنر نمایش در شرایط کنونی است و توجه به این نکته که تئاتر تنها محدود به اجرای زنده و روی صحنه نیست.

به گزارش پیام خبر؛ فروغ هاشمی، مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اوز گفت: جشنواره بزرگ دهه فرهنگ و هنر فارس که جشنواره پایانی سده ۱۳۰۰ است، در زمینه‌های گوناگون هنری و فرهنگی با میزبانی شهرستان‌های فارس برگزار خواهد شد که جشنواره مجازی بازیگری (تک‌بازیگر) آن در اوز خواهد بود.

هاشمی افزود: این دوران فرصتی است تا هنرمندان با تمرکز بیشتر در زمینه هنری خود، حرفه‌ای‌تر شوند. روح پر جنب‌وجوش و پویای هنرمندان تئاتر ‌در بستر مجازی نیز می‌تواند آثار در خوری را تولید کنند.

وی بیان داشت: جشنواره مجازی بازیگری (تک‌بازیگر) دهه هنر فارس که به میزبانی شهرستان اوز برگزار خواهد شد، فرصتی دوباره برای استمرار و توجه به حیات و زنده ماندن هنر نمایش در شرایط کنونی است و توجه به این نکته که تئاتر تنها محدود به اجرای زنده و روی صحنه نیست.

در همین راستا جشنواره بازیگری (تک بازیگر) در دو بخش:

۱_بخش اصلی: بیماری کرونا، کادر درمان، مردم

۲ بخش ویژه: آسیب‌های اجتماعی اعتیاد، طلاق، کودکان کار

راه‌اندازی دبیرخانه جشنواره در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اوز با همکاری انجمن نمایش این شهرستان، راه‌اندازی شورای سیاستگذاری، برگزاری نشست با اعضای هیات مدیره انجمن نمایش در راستای همکاری و همفکری، دعوت از هنرمندان و علاقه‌مندان سراسر استان بدون محدودیت سن برای شرکت در  جشنواره، اعلام فراخوان و آگاهی‌بخشی در فضای مجازی از اقداماتی است که با کمک دبیرخانه استان در حال انجام است.

هنرمندان می‌توانند برای آگاهی بیشتر از چگونگی شرکت در جشنواره و ثبت اثر به سامانه www.injo.ir  مراجعه کرده و پس از ورود به بخش فرهنگ و هنر و جشنواره اثر خود را بارگزاری نمایند.

در صورت بروز مشکل و عدم بارگذاری اثر در سامانه می‌توانید لوح فشرده اثر و اطلاعات فردی خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در اوز، خیابان طاهری، کوچه شماره ۹ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال نمایید.

شماره تماس جهت هماهنگی ارسال آثار:

۰۷۱۵۲۵۱۹۱۵۵

۰۹۱۷۴۵۳۲۰۹۴

دبیرخانه جشنواره مجازی بازیگری (تک‌بازیگر) استان فارس/ شهرستان اوز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.