کد خبر: 7230
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
سخنگو برق

سخنگوی صنعت برق گفت: رفتار مشترکان تعیین کننده آن است که مشمول طرح تخفیف صد درصدی بهای برق خواهند شد یا خیر.

به گزارش پیام خبر، سخنگوی صنعت برق از راه اندازی سامانه برق من خبر داد که در آن مشترکان براساس میزان مصرف برق، تقسیم بندی و از این طریق مشترکان که مشمول طرح برق امید هستند با دقت بالا شناسایی خواهند شد.

مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه شرکت توانیر با این طرح مشترکان را برای کاهش مصرف برق راهنمایی می‌کند گفت: رفتار مشترکان تعیین کننده آن است که مشمول تخفیف صد درصدی بهای برق(طرح برق امید) خواهند شد یا خیر و به همین دلیل سامانه‌ای برای شناسایی و تفکیک مشترکان طراحی و راه اندازی شده است، این اپلیکیشن با هدف ارائه غیر حضوری تمام خدمات طراحی و قابل استفاده برای تمام مشترکان راه اندازی شده است.

وی افزود: همزمان با صورتحساب برق مصرفی شهریور و مهر، پیامک‌هایی نیز برای مشترکان ارسال شده، که علاوه بر مشخص کردن میزان مصرف، قرارگیری آن‌ها در گروه‌های کم مصرف، خوش مصرف یا پرمصرف را هم  به آنان اعلام کرده ایم.

رجبی مشهدی تصریح کرد:با توجه به اینکه طرح امید از ابتدای آبان ماه راه اندازی شده است، رفتار مصرفی مشترکان برق، که در قرائت بعدی خود را نشان خواهد داد، گروه مصرفی آنان را مشخص خواهد کرد.

  سخنگوی صنعت برق  در خصوص وسایل برقی که بر روی میزان مصرف تاثیر دارد، عنوان کرد: اکنون که در ماه‌های سرد قرار داریم، سیستم‌های روشنایی، یخچال و فریزر و تلویزیون و رایانه از مهمترین وسایل برقی است که می‌تواند در میزان مصرف برق مشترکان موثر باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.