کد خبر: 7230
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
سخنگو برق

سخنگوی صنعت برق گفت: رفتار مشترکان تعیین کننده آن است که مشمول طرح تخفیف صد درصدی بهای برق خواهند شد یا خیر.

به گزارش پیام خبر، سخنگوی صنعت برق از راه اندازی سامانه برق من خبر داد که در آن مشترکان براساس میزان مصرف برق، تقسیم بندی و از این طریق مشترکان که مشمول طرح برق امید هستند با دقت بالا شناسایی خواهند شد.

مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه شرکت توانیر با این طرح مشترکان را برای کاهش مصرف برق راهنمایی می‌کند گفت: رفتار مشترکان تعیین کننده آن است که مشمول تخفیف صد درصدی بهای برق(طرح برق امید) خواهند شد یا خیر و به همین دلیل سامانه‌ای برای شناسایی و تفکیک مشترکان طراحی و راه اندازی شده است، این اپلیکیشن با هدف ارائه غیر حضوری تمام خدمات طراحی و قابل استفاده برای تمام مشترکان راه اندازی شده است.

وی افزود: همزمان با صورتحساب برق مصرفی شهریور و مهر، پیامک‌هایی نیز برای مشترکان ارسال شده، که علاوه بر مشخص کردن میزان مصرف، قرارگیری آن‌ها در گروه‌های کم مصرف، خوش مصرف یا پرمصرف را هم  به آنان اعلام کرده ایم.

رجبی مشهدی تصریح کرد:با توجه به اینکه طرح امید از ابتدای آبان ماه راه اندازی شده است، رفتار مصرفی مشترکان برق، که در قرائت بعدی خود را نشان خواهد داد، گروه مصرفی آنان را مشخص خواهد کرد.

  سخنگوی صنعت برق  در خصوص وسایل برقی که بر روی میزان مصرف تاثیر دارد، عنوان کرد: اکنون که در ماه‌های سرد قرار داریم، سیستم‌های روشنایی، یخچال و فریزر و تلویزیون و رایانه از مهمترین وسایل برقی است که می‌تواند در میزان مصرف برق مشترکان موثر باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل