کد خبر: 7239
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
محمد بذرافشان

مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: مردم نیک اندیش استان فارس در ۷ ماهه سال جاری ۱۱۲ میلیارد تومان برای امور نیازمندان به مراکر نیکوکاری کمک کردند.

 به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس گفت: دو کار اصلی شناسایی خیرین و نیازمندان، به عنوان مجموعه کارهای حمایتی این مراکز است که مردم برای مردم خدمت میکنند.

بذرافشان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۸۰ مرکز نیکوکاری در استان فارس مشغول فعالیت هستند، افزود: مردم نیک اندیش استان در ۷ ماهه امسال ۱۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به به مراکر نیکوکاری کمک کردند که این کمک ها توسط خود مردم به عنوان اعضای معتمد محله جمع آوری و در زمینه‌های مختلف امور  نیازمندان هزینه شده است.

مدیر کل امداد فارس اضافه کرد: از مبلغ جمع آوری شده، ۷۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در امور تامین معیشت نیازمندان و مابقی در سرفصل هایی همچون مسکن، جهیزیه، درمان، فرهنگی و ... هزینه شده است. همچنین با افزایش اعتماد مردم نیکوکار استان به مراکز نیکوکاری، شاهد رشد ۱۹۹ درصدی کمک های مردمی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.