کد خبر: 7248
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
مشاور مدیرکل آموزش و پرورش فارس در امور بانوان

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش فارس در امور بانوان از برگزاری جشنواره ملی دختران، خانواده و گذر از کروناخبر داد و گفت: این جشنواره با هدف تقویت نقش دختران در ایجاد فضای با نشاط و سرشار از مهربانی و امید در خانواده برگزار می‌شود.

به گزارش پیام خبر، طاهره بی‌نیاز گفت: این جشنواره ویژه دانش‌آموزان دختر در تمام مقاطع و در محورهای هنرهای تجسمی و عکاسی، فیلم و هنرهای نمایشی (پویانمایی، داستانی، مستند و نماهنگ) برگزار می‌شودو این جشنواره با همکاری معاونت پرورشی و امور زنان انجام و دانش‌آموزان می‌توانند آثار خود را تا ۱۷ دی ماه با موضوع "دختران، خانواده و گذر از کرونا" به دبیرخانه جشنواره در استان تهران ارسال کنند.

وی افزود: اختتامیه این جشنواره و اعلام برگزیدگان آن در بهمن ماه همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی که مقارن با هفته بزرگداشت زن است و از برگزیدگان تقدیر به عمل می‌آید.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش فارس در امور بانوان در پایان از درخشش دانش‌آموزان فارس در این جشنواره همچون سایر جشنواره‌ها ابراز امیدواری کردو بیان کرد: هدف جشنواره با توجه به عنوانی که برای آن انتخاب شده و حضور بیشتر دانش‌آموزان در منزل در این ایام، هویت‌یابی و شکوفایی استعداد و خلاقیت دختران، بازآفرینی نقش دختران در خانواده در دوران پساکرونا، انعکاس و ماندگار کردن صحنه‌های جذاب و تاثیرگذار از نقش دختران و خانواده دردوران عبور از کرونا است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.