کد خبر: 7261
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱
سعید نمکی، وزیر بهداشت

وزیر بهداشت اعلام کرد: امروز توسط جریان شناخته شده‌ای شایعه شده بود که وزیر بهداشت استعفا کرده است.

به گزارش پیام خبر، وزیر بهداشت در نشست ارائه گزارش اقدامات وزارت راه وشهرسازی برای جلوگیری از شیوع و انتشار ویروس کرونا، در خصوص شایعه استعفایش گفت: با عهد و پیمانی که با مردم این سرزمین بسته ام، گرچه ممکن است جاهایی بر مواضعم بایستم و برای موضوعی چانه بزنم، اما تا جان در بدن دارم و تا جایی که جان آفرین به من این توفیق را خواهد داد، اهل ترک کردن صحنه‌ای به ضرر مردم نیستم.

سعید نمکی اظهار کرد: امروز توسط جریان شناخته شده‌ای شایعه شده بود که وزیر بهداشت استعفا کرده است.

وی در خصوص شرایط کرونا به دلیل باز بودن حمل نقل عمومی عنوان کرد: ۳۵ درصد انتشار ویروس کرونا ناشی از شقوق حمل ونقل عمومی است، در شرایط شیوع ویروس کرونا برای انتقال مسافران و اینکه  آن‌ها به یک نقطه امنی برسند، بخش حمل و نقل عمومی در این زمینه همکاری بسیار مطلوبی داشته است.

نمکی تصریح کرد: در رابطه با دستورالعمل ها بهداشتی تمامی اقدامات لازم صورت گرفته و در رابطه با ورودی و خروجی کشور ایستگاه‌های بهداشتی راه اندازی شده و استعلامات صورت گرفته تمامی شیوه نامه های بهداشتی در این زمینه رعایت شده است.

وی تاکید کرد: در فرودگاه‌ها، راه آهن و حمل و نقل جاده‌ای اقدامات مثبتی صورت گرفته البته همکاری صمیمانه وزارت راه و شهرسازی برای ادامه ارائه راه حل‌های مناسب در این زمینه ضروری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.