فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس - تلفنی

جلسه هفتگی رسیدگی به مشکلات مخابراتی مردم استان با مدیر مخابرات منطقه فارس در روز های یک شنبه به صورت تلفنی برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی و عمل طبق شیوه نامه های وزارت بهداشت  مخابرات منطقه فارس گفتگوی تلفنی با مدیر منطقه را جایگزین ملاقات حضوری کرده است.

مهندس فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس در راستای تلاش برای خدمت رسانی به  مردم شریف استان فارس و جلوگیری از وقفه در مسیر حل مشکلات مخابراتی این بزرگواران، اقدام به برگزاری جلسات ملاقات مردمی به صورت تلفنی کرده و از این طریق در جریان مشکلات  مخابراتی  196 نفر از مردم شریف استان از ابتدای سال جاری قرار گرفته و دستور بررسی آنها را نیز صادر کرده است.

در همین راستا از هم استان های گرامی تقاضا می شود برای تعیین وقت قبلی ملاقات با مدیر منطقه که روزهای یکشنبه ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه برگزار می شود، با شماره ۳۶۱۱۲۲۱۳ تماس حاصل کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.