کد خبر: 7275
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
بورس

امروز هم برای سومین جلسه معاملاتی پیاپی بازار سهام در مدار صعودی قرار دارد. به طوری که شاخص کل تا ساعت ۱۰:۱۵ معاملات امروز ۲۰ هزار واحد (معادل ۱.۶ درصد) رشد داشت.

 به گزارش پیام خبر،  شاخص هموزن هم که از تمام نمادها به یک میزان تاثیر می‌پذیرد رشد ۰.۴ درصدی را تجربه کرده است. نکته مهم بازار امروز رشد چشمگیر ارزش معاملات خرد نسبت به روزهای قبل است. به طوری که ارزش معاملات خرد در ساعت اول بازار امروز ۷۲۰۰ میلیارد تومان رسید. باید دید تا پایان بازار این عدد به بیش از ۱۰ هزر میلیارد تومان می‌رسد یا نه.

بازار به روایت آمار

در پایان ساعت اول بازار امروز حدود ۵۸ درصد از نمادها در سطوح منفی معاملات قرار داشتند. در این میان ۳۲ درصد از نمادها با صف فروش‌هایی به ارزش ۳۵۰۰ میلیارد تومان مواجه بودند. در سمت مقابل هم ۱۳ درصد از نمادها صف‌های خریدی به رزش ۱۲۰۰ میلیارد تومان را تجربه می‌کردند. در بازار امروز دوباره شاهد سبقت گرفتن تعداد و ارزش صف‌های فروش هستیم. باید دید این دسته از نمادهای کوچک بازار که مدت‌هاست با صف‌های فروش دست و پنجه نرم می‌کنند کی متعادل خواهند شد. همان‌طور که بالاتر اشاره شد در ساعت اول بازار امروز ارزش معاملات خرد (سهام، حق تقدم، ETF دولتی) به بیش از ۷۲۰۰ میلیارد تومان رسید. گروه خودرو، فلزات و بانک‌ها در بین صنایع بیشترین ارزش معاملات را داشتند. در بین نمادها هم خودرو، دارا یکم و خساپا بیش از دیگر نمادها معامله شدند. امروز همچنان حقیقی‌ها در سمت خرید فعال‌ترند. به طوری که خالص خرید حقیقی‌ها طی ساعت اول بازار امروز حدود ۱۱۰ میلیارد تومان بود. باید دید تا پایان بازار وضع به چه شکل پیش خواهد رفت. در بین نمادها هم فملی، کرمان و حکشتی نمادهایی بودند که بیشترین ورود پول حقیقی را تجربه کردند.  ومعادن، رانفور و غصینو هم بیشترین خروج پول حقیقی را ثبت کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.