کد خبر: 7275
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
بورس

امروز هم برای سومین جلسه معاملاتی پیاپی بازار سهام در مدار صعودی قرار دارد. به طوری که شاخص کل تا ساعت ۱۰:۱۵ معاملات امروز ۲۰ هزار واحد (معادل ۱.۶ درصد) رشد داشت.

 به گزارش پیام خبر،  شاخص هموزن هم که از تمام نمادها به یک میزان تاثیر می‌پذیرد رشد ۰.۴ درصدی را تجربه کرده است. نکته مهم بازار امروز رشد چشمگیر ارزش معاملات خرد نسبت به روزهای قبل است. به طوری که ارزش معاملات خرد در ساعت اول بازار امروز ۷۲۰۰ میلیارد تومان رسید. باید دید تا پایان بازار این عدد به بیش از ۱۰ هزر میلیارد تومان می‌رسد یا نه.

بازار به روایت آمار

در پایان ساعت اول بازار امروز حدود ۵۸ درصد از نمادها در سطوح منفی معاملات قرار داشتند. در این میان ۳۲ درصد از نمادها با صف فروش‌هایی به ارزش ۳۵۰۰ میلیارد تومان مواجه بودند. در سمت مقابل هم ۱۳ درصد از نمادها صف‌های خریدی به رزش ۱۲۰۰ میلیارد تومان را تجربه می‌کردند. در بازار امروز دوباره شاهد سبقت گرفتن تعداد و ارزش صف‌های فروش هستیم. باید دید این دسته از نمادهای کوچک بازار که مدت‌هاست با صف‌های فروش دست و پنجه نرم می‌کنند کی متعادل خواهند شد. همان‌طور که بالاتر اشاره شد در ساعت اول بازار امروز ارزش معاملات خرد (سهام، حق تقدم، ETF دولتی) به بیش از ۷۲۰۰ میلیارد تومان رسید. گروه خودرو، فلزات و بانک‌ها در بین صنایع بیشترین ارزش معاملات را داشتند. در بین نمادها هم خودرو، دارا یکم و خساپا بیش از دیگر نمادها معامله شدند. امروز همچنان حقیقی‌ها در سمت خرید فعال‌ترند. به طوری که خالص خرید حقیقی‌ها طی ساعت اول بازار امروز حدود ۱۱۰ میلیارد تومان بود. باید دید تا پایان بازار وضع به چه شکل پیش خواهد رفت. در بین نمادها هم فملی، کرمان و حکشتی نمادهایی بودند که بیشترین ورود پول حقیقی را تجربه کردند.  ومعادن، رانفور و غصینو هم بیشترین خروج پول حقیقی را ثبت کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل