گردشگری

موسس جامعه راهنمایان ایرنگردی و جهانگردی گفت: راه اندازی ستاد تسهیلات نوروزی و بیمه راهنمایان از فعالیت های شاخص دکتر ملک زاده در میراث فرهنگی است.

به گزارش پیام خبر ، موسس جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی با تبریک موفقیت های کسب شده توسط پرفسور ملک زاده با اشاره به مراسم تجلیل اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه های جهان و اعضای بلند پایه سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد و دانشگاه های مطرح جهان از ایشان اظهار داشت: در زمان مسئولیت ایشان در میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رئیس جامعه راهنمایان بودم و شاهد فعالیت های و پیشرفت های سازنده ای در این بخش بودیم. 
امیر حسین اربابان در جمع خبرنگاران بیان کرد: تالیف کتاب مسیرهای هزار گانه، راه اندازی ستاد تسهیلات نوروزی، اجرای طرح سفر کارت گردشگری از جمله فعالیت های شاخص مسئولیت دکتر ملک زاده بود.
 اربابان بیان کرد: امروز به لطف حمایت های پرفسور ملک زاده جامعه راهنمایان ایرنگردی و جهانگردی ایران عضو فدراسیون جهانی جوامع راهنمایان گردشگری است و حمایت های مالی و معنوی برای گرفتن بیمه تامین اجتماعی بود که هویت گم شده ای که راهنمایان نیاز داشتند، از این طریق بدست آوردند.
این فعال عرصه گردشگری گفت: باید از افرادی مثل دکتر ملک زاده که صاحب ایده و برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری است، حمایت شود. 
موسس جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی افزود: امروز با توجه به مشکلاتی که در بخش های مختلف داریم طرح های دکتر ملک زاده می تواند در گردشگری تحول رونق اقتصادی را به دنبال داشته و سبب اشتغالزایی و فقرزدایی شود و کارشناسان گردشگری باید از اختراع آقای دکتر ملک زاده برای توسعه گردشگری بیش از پیش  استفاده کنند.
براساس این گزارش، روز دوشنبه 26 آبان ماه 1399 ساعت15، اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه های جهان و اعضای بلند پایه سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد و دانشگاه های مطرح جهان از جمله دانشگاه جرج واشنگتن آمریکا ، کیوتو ژاپن ،دانشگاه سیاس چین ، دانشگاه هولوا اسپانیا و دانشگاه های بزرگ جهان و جمعی از دانشمندان و محققین ایرانی و خارجی در تجلیل از پروفسور ملک زاده حضور و پیام رسمی ارائه می دهند و در این مراسم که به صورت زنده پخش خواهد شد گفت و گویی تخصصی توسط دانشمندان از تئوری MFT پروفسور محمد شریف ملک زاده انجام و در پایان هنرمندان ایرانی مراسمی را به افتخار ایشان برگزار می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.