کد خبر: 7294
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
سید مجید صدری مدیر عامل مخابرات ایران

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به نیاز روزافزون مشتریان به سرویس های مبتنی بر فناوری اطلاعات، اظهار داشت: تمام خدمات مخابراتی بر اساس نیازهای مشتریان، سفارشی سازی شده و در مسیر تحقق این هدف، تجاری سازی وافزایش سهم بازار اینترنت پرسرعت باید از اولویت های مدیران مخابرات های تمام مناطق کشور از جمله منطقه مهم خوزستان باشد.

به گزارش پیام خبر، مهندس سیدمجید صدری که در جلسه کاری ویدیوکنفرانسی با مخابرات منطقه خوزستان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: مقوله ای که همگام با تجاری سازی حائز اهمیت است، افزایش سهم بازار اینترنت پرسرعت و توجه به خواسته مشتریان است، چرا که تمام اقدامات باید به رضایتمندی ذینفعان ختم شود، از این رو لازم است با بررسی هوشمندانه بازار اینترنت نسبت به افزایش سهم بازار و تجاری سازی حداکثری سرویس ها وخدمات ارتباطی اقدام کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در ادامه به تلاش مجموعه مخابرات با هدف پایداری شبکه پرداخت و تاکید کرد: در شرایط کنونی که به منظور حفظ سلامت جامعه و مردم تردد در معابر شهری باید به حداقل برسد، لزوم فعالیت منسجم و هدفمند در شرکت مخابرات ایران برای تامین زیرساخت ها و پایداری خدمات ارتباطی بیش از گذشته احساس می شود.

گفتنی است، مهندس سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به همراه معاونین و مدیران ستادی شرکت، جلسه کاری ویدیوکنفرانسی با مدیران مخابرات منطقه خوزستان برگزار کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.