مهندس صدری

مهندس صدری در تماس تصویری که با حضور مهندس بیدخام، مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس ایزدی؛ مدیر مخابرات منطقه فارس با همکار ایثارگر، مهندس محمد ولی رحیمی برگزار شد، شهادت مدافع سلامت شهیده مریم رحیمی را تسلیت گفت.

به گزارش پیام خبر، مخابرات منطقه فارس، مهندس صدری ضمن عرض تسلیت شهادت فرزند همکار، اظهار داشت: جا دارد از شما به دلیل تربیت فرزندی که جان خود را در راه خدمت به مردم نثار نمود، تقدیر شود آنهم در زمانی که امکان استفاده از مرخصی برای او فراهم بود اما عاشقانه  از بیماران مبتلا به کرونا پرستاری نمود و جان خود را در راه خدمت رسانی به هموطنان گرامی فدا کرد.

مهندس صدری از ایثارگری و جانبازی مهندس محمد ولی رحیمی در جبهه های جنگ حق علیه باطل تقدیر کرد.

در ادامه محمد ولی رحیمی  اظهارداشت: من فقط پدر او هستم  شهید متعلق به همه مردم است، او فرزند ایران است، بارها در منزل برای آلام بیمارانش گریه کرد، عاشق شهدا بود و در مقنعه اش پلاک خادم الحسین نصب بود و او هئیه خداوند بود و خداوند او را به سمت خود خواند.

خاطر نشان می شود، مهندس صدری در تماس تصویری که با حضور مهندس بیدخام، مدیر کل  ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس ایزدی؛ مدیر مخابرات منطقه فارس با  همکار ایثارگر، مهندس محمد ولی رحیمی  برگزار شد، شهادت مدافع سلامت شهیده مریم رحیمی را  تسلیت گفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل