کد خبر: 7409
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
دکل

سه سایت مخابراتی در ۲ روستا و یک شهرک در شهرستان مُهر در جنوب استان فارس با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پیام خبر ، مهرداد سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس عصر دوشنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها گفت: بیش از پنج میلیارد تومان برای احداث این سه سایت واقع در روستاهای چاهو، زیغان و شهرک امام خمینی شهرستان مهر از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هزینه شده است.

وی افزود: ۹۱ واحد آموزشی در  شهرستان مهر با اعتباری افزون بر ۳۵۰ میلیون تومان هوشمندسازی شده که علاوه بر توزیع مودم رایگان، اینترنت یکساله رایگان نیز دریافت کرده اند.

وی گفت: رومینگ بین اپراتوری ۹ سایت روستایی این شهرستان شامل شهرک امام خمینی، جاه بیدو، چاه کبگان، قدمان، قلعه سرگاه، نوآباد، کریم آباد، کارون و چاه دروا نیز برقرار شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس درباره پوشش جاده‌ای محور اتوبان پارسیان_پارس جنوبی گفت: از محل اعتبارات وزارت ارتباطات، شرکت ایرانسل نیز اقدام به ایجاد یک سایت کرده که تا پایان آذرماه افتتاح خواهد شد.

سهرابی اضافه کرد: حد فاصل محور گله‌دار به دارالمیزان نیاز به راه‌اندازی یک سایت ارتباطی است که مکان یابی آن انجام شده و به زودی عملیات احدث آن نیز آغاز خواهد شد.

شهرستان مُهر در فاصله ۳۲۵ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل