کد خبر: 7416
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
تفاهم هیئت ورزش همگانی فارس با اداره کل زندان های فارس

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس به همراه اعضای هیئت رئیسه با حضور در اداره کل زندانهای استان فارس تفاهمنامه همکاری دوجانبه را با اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای استان فارس امضا کرد.

به گزارش پیام خبر، «سیروس پاک فطرت» به همراه اعضای هیئت رئیسه با حضور در اداره کل زندانهای استان فارس تفاهمنامه همکاری دوجانبه را با اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای استان فارس امضا کرد.
رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس  در  مراسم ضمن تشکر از همکاری های گذشته مسئولین زندان نسبت به توسعه ورزش همگانی در بین زندانیان گفت: اهتمام به امور ورزشی در زندان برای زندانیان و کارکنان برابر است با کاهش آسیب‌های اجتماعی و روانی زندانیان، وی با اشاره به رویکرد بازیابی و تغییر نگرش به سمت تخصصی و اجتماعی فدراسیون باید نیازهای حرکتی و اصلاحی گروه‌های هدف را در نظر داشت.

«اسحاق ابراهیمی»، مدیرکل زندانهای استان فارس نیز ضمن استقبال و تشکر از مساعدت های همیشگی هیات ورزش های همگانی اذعان نمود امضای تفاهم نامه همکاری،  گام بلندی و موثری در اشاعه فرهنگ ورزش و تحرک در بین زندانهای استان فارس می باشد.
وی  ضمن ابراز تمایل برای همکاری مشترک بین هیات ورزش های همگانی استان فارس و امور زندانهای سراسر استان گفت همکاری و ترویج فرهنگ ورزش باعث ترویج روحیه پهلوانی و منش انسانی در بین زندانیان خواهد شد اجرای  تفاهم نامه همکاری مشترک بین امور زندان ها و ورزش همگانی دارای ۷ ماده و ۲۵ بند است که در بخشی از تعهدات مبنی بر:

_ایجاد بستر مناسب برای ورزش های همگانی بین زندانیان و کارکنان
_ راه اندازی ورزش های همگانی صبحگاهی و  عصر گاهی
_ برگزاری مسابقات و جشنواره ها شناسایی استعدادهای ورزشی 

_برگزاری دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی تربیت مربی

 درضمن طی حکمی از سوی «سیروس پاک فطرت»، رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فار، «محسن انصاری منش» به عنوان رئیس کمیته ورزش و فعالیت های بدنی امور زندان های فارس منصوب شد و اسحاق ابراهیمی،  حامد کریمی، الهه چم چم، غلامحسین خیراندیش، محمد رحیم فرهنگ و غلامحسین جمشید به عنوان اعضای هیئت رئیسه معرفی شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.