کد خبر: 7416
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
تفاهم هیئت ورزش همگانی فارس با اداره کل زندان های فارس

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس به همراه اعضای هیئت رئیسه با حضور در اداره کل زندانهای استان فارس تفاهمنامه همکاری دوجانبه را با اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای استان فارس امضا کرد.

به گزارش پیام خبر، «سیروس پاک فطرت» به همراه اعضای هیئت رئیسه با حضور در اداره کل زندانهای استان فارس تفاهمنامه همکاری دوجانبه را با اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای استان فارس امضا کرد.
رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس  در  مراسم ضمن تشکر از همکاری های گذشته مسئولین زندان نسبت به توسعه ورزش همگانی در بین زندانیان گفت: اهتمام به امور ورزشی در زندان برای زندانیان و کارکنان برابر است با کاهش آسیب‌های اجتماعی و روانی زندانیان، وی با اشاره به رویکرد بازیابی و تغییر نگرش به سمت تخصصی و اجتماعی فدراسیون باید نیازهای حرکتی و اصلاحی گروه‌های هدف را در نظر داشت.

«اسحاق ابراهیمی»، مدیرکل زندانهای استان فارس نیز ضمن استقبال و تشکر از مساعدت های همیشگی هیات ورزش های همگانی اذعان نمود امضای تفاهم نامه همکاری،  گام بلندی و موثری در اشاعه فرهنگ ورزش و تحرک در بین زندانهای استان فارس می باشد.
وی  ضمن ابراز تمایل برای همکاری مشترک بین هیات ورزش های همگانی استان فارس و امور زندانهای سراسر استان گفت همکاری و ترویج فرهنگ ورزش باعث ترویج روحیه پهلوانی و منش انسانی در بین زندانیان خواهد شد اجرای  تفاهم نامه همکاری مشترک بین امور زندان ها و ورزش همگانی دارای ۷ ماده و ۲۵ بند است که در بخشی از تعهدات مبنی بر:

_ایجاد بستر مناسب برای ورزش های همگانی بین زندانیان و کارکنان
_ راه اندازی ورزش های همگانی صبحگاهی و  عصر گاهی
_ برگزاری مسابقات و جشنواره ها شناسایی استعدادهای ورزشی 

_برگزاری دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی تربیت مربی

 درضمن طی حکمی از سوی «سیروس پاک فطرت»، رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فار، «محسن انصاری منش» به عنوان رئیس کمیته ورزش و فعالیت های بدنی امور زندان های فارس منصوب شد و اسحاق ابراهیمی،  حامد کریمی، الهه چم چم، غلامحسین خیراندیش، محمد رحیم فرهنگ و غلامحسین جمشید به عنوان اعضای هیئت رئیسه معرفی شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل