سیما سادات لاری

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت ۴۸۳ بیمار کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: مجموع مبتلایان کووید ۱۹ به ۸۸۰ هزار نفر رسید.

به گزارش پیام خبر، «سیما سادات لاری» امروز سه شنبه 4 آذر گفت: در 24 ساعت گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۷۲۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۸۰۱ نفر از آنها بستری شدند.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود:مجموع بیماران کرونا در کشور به ۸۸۰ هزار و ۵۴۲ نفر رسید و متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۸۳ بیمار جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۴۵ هزار و ۷۳۸ نفر رسید.

وی با بیان این که خوشبختانه تا کنون ۶۱۷ هزار و ۷۱۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند، گفت: ۵۸۲۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

لاری ادامه داد: تا کنون پنج میلیون و ۸۷۱ هزار و ۹۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

اوی اعلام کرد:  استان های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز و استان های هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل