کد خبر: 7420
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰
نشست خبری سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز - نواب قائدی

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: علاوه بر پروژه هایی که برای توسعه و عمران و آبادانی شهر در حال اجرا هستند، در حوزه زیرساختهای شهری نیز پروژه های خوبی اجرا و یا در حال اجراست.

به گزارش پیام خبر، «نواب قائدی»، امروز (سه شنبه 4 آذر) در بازدید از عملیات اجرایی لوله گذاری خط دوم انتقال آب دروازه قرآن به رودخانه خشک، گفت: علاوه بر پروژه هایی که برای توسعه و عمران و آبادانی شهر در حال اجرا هستند، در حوزه زیرساختهای شهری نیز پروژه های خوبی اجرا و یا در حال اجراست.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز افزود: پروژه لوله گذاری خط دوم انتقال آب دروازه قرآن را یکی از پروژه های خوب در حال اجرا در منطقه سه شهرداری شیراز است و افزود: مدیریت سیلاب و هدایت و انتقال آبهای حوزه آبریز دروازه قران از جمله اهداف اجرای این پروژه به شمار می رود.

وی طول  پروژه لوله گذاری خط دوم انتقال آب دروازه قرآن را 2420 متر عنوان کرد و با بیان اینکه این پروژه با هزینه ای افزون بر 25 میلیارد تومان در حال اجراست، گفت: در این پروژه لوله های بتنی با سایزهای 1600، 1800 و 2000 به صورت دوبل در سه مقطع کارگذاری می شود.

قائدی همچنین به منظور بررسی، ساماندهی و مدیریت ترافیکی،  محدوده تقاطع هفت تن-چهل مقام، از این محدوده نیز بازدید کرد و گفت : با توجه به توپوگرافی محدوده، شیب مسیر، مشکلات مربوط به آبهای سطحی و نیز نظر به احداث کمربندی شمال شرقی، بایستی ضرورت احداث زیرگذر در این تقاطع بررسی مجدد شود.
 از طرفی با عبور لوله گذاری از محدوده تقاطع عملأ امکان احداث زیرگذر هم وجود نخواهد داشت که در این خصوص در اسرع وقت در کمیسیون تصمیم گیری خواهد شد.

 در این بازدید سعید نظری و لیلا دودمان دیگر اعضای شورای شهر، مهندس صالحی معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، دکتر گل دهان رئیس اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق شهرداری، شهردار منطقه سه و دیگر مدیران شهرداری نیز حضور داشتند.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل