کد خبر: 7429
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳
آرم مخابرات ایران

از شنبه ۸ آذر تا پایان هفته در تمامی حوزه های ستادی و اداری در مجموعه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور به جز مراکز ارائه خدمات و پاسخگویی خدمات تعطیل خواهد بود.

به گزارش پیام خبر، با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا، کمک به قطع زنجیره انتقال و همچنین اجرای دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی کشور با برگزاری جلسه مورخ ۷ آذر ستاد کرونا شرکت مخابرات ایران، از شنبه ۸ آذر تا پایان هفته در تمامی حوزه های ستادی و اداری در مجموعه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور به جز مراکز ارائه خدمات و پاسخگویی خدمات تعطیل خواهد بود.

بر اساس تصمیم سازمان اداری و استخدامی کشور برای کمک به قطع زنجیره انتقال کرونا، هفته بعد همه ادارات تعطیل هستند، مگر کارمندانی که بنا به تشخیص بالاترین مقام مسئول، در قسمتهای مختلف، باید در محل کار حاضر شوند.  

بر این اساس، به‌منظور ارائه حداکثری خدمات به تمامی مشتریان، مراکز ارائه خدمات و پاسخگویی در سراسر کشور کماکان به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

همچنین شرکت مخابرات از مشترکین خواست برای دریافت هرگونه خدمتی از درگاه های غیرحضوری استفاده شود تا با این اقدام، کمک قابل توجهی به قطع زنجیره ابتلا به ویروس کرونا باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل