کد خبر: 7452
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
  • خبرنگار: سحر علیپور
  • چاپ
حمید جورکش مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شیراز

 مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهردای شیراز گفت: براساس دستور العمل صادر شده از اسفندماه ۹۸ تاکنون اجاره ای از مستاجرین وسایل بازی در بوستان ها دریافت نشده است.

به گزارش پیام خبر،  مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهردای شیراز در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی با موضوع فعالیت وسیله تفریحی در بوستان نماز واقع در محدوده شهرداری منطقه ۱۱ اعلام کرد: با توجه به وجود محدودیت های ستاد ملی پیشگیری از کرونا، پس از بررسی های انجام شده توسط شهرداری این منطقه با پیمانکار وسیله تفریحی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان مقرر برخورد قانونی و وسیله بازی پلمپ شد.

حمید جورکش افزود: با توجه به اعلام تعطیلی بوستان ها و به دلیل تخلف بارز پیمانکار مربوطه مکاتباتی نیز با امور قرار دادهای شهرداری شیراز انجام و مقرر شده قرارداد پیمانکار مربوطه فسخ شود.

وی با بیان اینکه عوامل اجرایی شهرداری منطقه ۱۱ شیراز نسبت به تعطیلی و پلمپ وسیله بازی اقدام کرده اند، گفت: براساس دستور العمل صادر شده از اسفندماه ۹۸ تاکنون اجاره ای از مستاجرین وسایل بازی در بوستان ها دریافت نشده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز همچنین از شهروندان خواست که ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم حضور در تجمعات عمومی، موارد تخلف را در صورت مشاهده برای رسیدگی و پیگیری به شماره ۱۳۷ (سامانه ارتباطات مردمی شهرداری شیراز) اعلام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل