کد خبر: 7481
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
  • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
  • چاپ
سید علیرضا موسوی

دبیر اجرایی جشنواره کشوری بهونه گفت: از ۷۶۰ اثر رسیده به دبیرخانه، ۴۲ اثر به داوری پایانی رسیدند که پس از داوری پایانی و با معرفی برگزیدگان، آیین پایانی جشنواره نیز بر بستر مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش پیام‌خبر؛ سید علیرضا موسوی، دبیر اجرایی جشنواره کشوری بهونه با اشاره به پایان بررسی آثار چهارمین جشنواره کشوری بهونه، گفت: از آغاز همه‌گیری بیماری کرونا، مؤسسه فرهنگی و هنری بهونه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، در راستای شادابی‌بخشی و امیدآفرینی برای همگان و کمک به کادر درمان، برای جلوگیری از همه‌گیری بیشتر و بیماری‌های روانی ناشی از خانه‌نشینی و ترس از کرونا، به برگزاری سلسله جشنواره‌هایی کرد.

دبیر اجرایی جشنواره کشوری بهونه بیان داشت: چهارمین جشنواره کشوری بهونه در زمینه شعر و دلنوشته، که از مهرماه و همرمان با روز بزرگداشت حافظ شیراز، آغاز شد، و تا پایان آبان‌ماه جاری ادامه داشت، به پایان رسید.

موسوی ادامه داد: آثار رسیده به دبیرخانه نخست در شورای اولیه شامل هادی امامی‌مقدم، غزل بهارستانی، نویدجعفری، ترانه حمادی، علی دهقانی، مریم ذاکری، آمنه عوض‌پور و طاها فقیه بررسی شدند و سپس آثار راه‌یافته به پله پایانی، در شورای منتقدین شامل کیوان اصلاح‌پذیر، محمدامین مزارعی و کرامت‌الله یزدانی و شورای داوری شامل فرهاد ارشاد، رضا گشتاسب و دکتر سهیلا نجم بار دیگر بررسی شدند.

دبیر اجرایی جشنواره کشوری بهونه افزود: از ۷۶۰ اثر رسیده به دبیرخانه، ۴۲ اثر به داوری پایانی رسیدند که پس از داوری پایانی و با معرفی برگزیدگان، آیین پایانی جشنواره نیز بر بستر مجازی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل