کد خبر: 7482
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
  • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
  • چاپ
هادی فرخی

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده گفت: این جشنواره در چهار بخش ادبی شامل دل‌نوشته، شعر و داستان کوتاه، بخش هنری شامل طراحی پوستر، قطعات موسیقی و استنداپ کمدی و تئاتر مونولوگ، بخش تصویری شامل انیمیشن کوتاه و تیزر و بخش رسانه‌ای شامل گزارش خبری و یاداشت تحلیلی، دوست‌داران فرهنگ و هنر را به چالش می‌کشد.

به گزارش پیام‌خبر؛ هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری محدودیت و سلامت به مناسبت زادروز خجسته حضرت زینب(س) و روز پرستار خبر داد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده نقش و جایگاه فرهنگ و هنر را در آگاهی‌بخشی همگانی دارای اهمیت دانست و بیان داشت: فرهنگ و هنر، دو نقطه‌ی اصلی و مشترکند که جایگاه آن‌ها در جامعه می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده ایده محدودیت اجتماعی و اصناف را از سوی ستاد مدیریت بحران برای مبارزه با ویروس کرونا با اهمیت دانست و گفت: جشنواره فرهنگی و هنری محدودیت و سلامت را در راستای گسترش فرهنگ و هنر، شناسایی استعدادهای درخشان در این زمینه، شادابی‌بخشی و سلامت روانی همگانی و تقدیر از کادر پزشکی کشور برگزار خواهد شد.

فرخی افزود: این جشنواره در چهار بخش ادبی شامل دل‌نوشته، شعر و داستان کوتاه، بخش هنری شامل طراحی پوستر، قطعات موسیقی و استنداپ کمدی و تئاتر مونولوگ، بخش تصویری شامل انیمیشن کوتاه و تیزر و بخش رسانه‌ای شامل گزارش خبری و یاداشت تحلیلی، دوست‌داران فرهنگ و هنر را به چالش می‌کشد.

گفتنی است علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا ۲۵ آذرماه جاری به شماره ۰۹۱۷۳۵۲۲۸۴۵ در پیام‌رسان وات‌ساپ بفرستند. آیین پایانی نیز ۳۰ آذرماه جاری و همزمان با زادروز خجسته حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار خواهد بود.

برگزاری جشنواره‌ چهارگانه هنری و فرهنگی به مناسبت روز پرستار در آباده

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل