معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: برای فصل سرما برنامه ریزی لازم برای تأمین سوخت بخش ها و روستاهای منطقه لارستان صورت گرفته است.

به گزارش پیام خبر، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: برای فصل سرما برنامه ریزی  لازم برای تأمین سوخت بخش ها و روستاهای منطقه لارستان صورت گرفته است.
جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه احسان طاهری معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری از نحوه خدمات رسانی به مردم در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه لارستان و از تاسیسات انبار نفت شهید جلال بیمون نژاد بازدید و از نزدیک بر روند اجرای تکریم ارباب رجوع و رفاه شهروندان نظارت کرد.
 وی در این بازدید با اشاره به فرارسیدن فصل سرما، تاکید کرد: نباید مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز بخش ها و  روستاییان شهرستان که از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند نیستند، وجود داشته باشد.
حسنی ادامه داد: توجه ویژه در امر خدمات رسانی، به خصوص تامین سوخت مورد نیاز بخش ها و روستاییان از اولویت‌های مهم این شرکت است و تا پایان زمستان نیز ادامه دارد.
فرماندار ویژه لارستان همچنین در جریان این بازدید از زحمات و تلاشهای همه دست اندکاران این شرکت در فراهم سازی تامین سوخت و هدایت انواع سوخت ها در سطح شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
معاون استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه جایگاه و انبارهای سوخت، باید از بالاترین سطح ایمنی برخوردار باشند؛ تاکید کرد: ایمنی در جایگاه سوخت حرف اول و آخر را می­زند، بنابراین درشرکت نفت و تمامی جایگاه های سوخت شهرستان، تجهیزات و استاندارد­های گوناگونی در این رابطه به کار گرفته شود و  باید به بروزترین فناوریهای حفاظتی و امنیتی تجهیز شوند.
مسعود حسنیان، رئیس ناحیه لارستان نیز ضمن تشریح عملکرد و عمده فعالیت‌های شرکت و همچنین نحوه ثبت نام و توزیع الکترونیکی نفت سفید، نفتگاز و گاز مایع، توضیحاتی در رابطه با عملیات تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی، اهمیت انبار نفت شهید بیمون نژاد در بحث امنیت عرضه پایدار سوخت برای شهرستانهای جنوب استان فارس و نیز پروژه های انجام شده و در دست اقدام در راستای افزایش ضریب ارتقاء ایمنی انبار و کاهش ریسک های عملیاتی ارائه کرد.
فرماندار ویژه لارستان در ادامه عملکرد وضعیت پارکینگ نفتکش‌ها، انبارها و مخزن های سوخت و ارسال مستقیم و نحوه توزیع فرآورده ها را ارزیابی نمود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.