معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: برای فصل سرما برنامه ریزی لازم برای تأمین سوخت بخش ها و روستاهای منطقه لارستان صورت گرفته است.

به گزارش پیام خبر، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: برای فصل سرما برنامه ریزی  لازم برای تأمین سوخت بخش ها و روستاهای منطقه لارستان صورت گرفته است.
جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه احسان طاهری معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری از نحوه خدمات رسانی به مردم در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه لارستان و از تاسیسات انبار نفت شهید جلال بیمون نژاد بازدید و از نزدیک بر روند اجرای تکریم ارباب رجوع و رفاه شهروندان نظارت کرد.
 وی در این بازدید با اشاره به فرارسیدن فصل سرما، تاکید کرد: نباید مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز بخش ها و  روستاییان شهرستان که از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند نیستند، وجود داشته باشد.
حسنی ادامه داد: توجه ویژه در امر خدمات رسانی، به خصوص تامین سوخت مورد نیاز بخش ها و روستاییان از اولویت‌های مهم این شرکت است و تا پایان زمستان نیز ادامه دارد.
فرماندار ویژه لارستان همچنین در جریان این بازدید از زحمات و تلاشهای همه دست اندکاران این شرکت در فراهم سازی تامین سوخت و هدایت انواع سوخت ها در سطح شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
معاون استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه جایگاه و انبارهای سوخت، باید از بالاترین سطح ایمنی برخوردار باشند؛ تاکید کرد: ایمنی در جایگاه سوخت حرف اول و آخر را می­زند، بنابراین درشرکت نفت و تمامی جایگاه های سوخت شهرستان، تجهیزات و استاندارد­های گوناگونی در این رابطه به کار گرفته شود و  باید به بروزترین فناوریهای حفاظتی و امنیتی تجهیز شوند.
مسعود حسنیان، رئیس ناحیه لارستان نیز ضمن تشریح عملکرد و عمده فعالیت‌های شرکت و همچنین نحوه ثبت نام و توزیع الکترونیکی نفت سفید، نفتگاز و گاز مایع، توضیحاتی در رابطه با عملیات تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی، اهمیت انبار نفت شهید بیمون نژاد در بحث امنیت عرضه پایدار سوخت برای شهرستانهای جنوب استان فارس و نیز پروژه های انجام شده و در دست اقدام در راستای افزایش ضریب ارتقاء ایمنی انبار و کاهش ریسک های عملیاتی ارائه کرد.
فرماندار ویژه لارستان در ادامه عملکرد وضعیت پارکینگ نفتکش‌ها، انبارها و مخزن های سوخت و ارسال مستقیم و نحوه توزیع فرآورده ها را ارزیابی نمود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل