کد خبر: 7536
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
حسن روحانی، رئیس جمهور

رییس جمهور گفت: ۳۰ درصد مردم دارای برق مجانی می شوند و این کار در مورد آب و گاز برای بخشی از مردم که کم‌مصرف هستند و به طور طبیعی محروم، هم انجام خواهد شد.

به گزارش پیام خبر، امروز رییس جمهور در آیین بهره برداری از طرح های ملی وزارت نیرو که به صورت ویدئو کنفرانس در سه استان خوزستان، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی برگزار شد از مجانی شدن برق، آب و گاز خبر داد.

حسن روحانی عنوان کرد: امروز ۶ هزار میلیارد تومان طرح های مربوط به برق در سه استان سیستان و بلوچستان، خوزستان و خراسان رضوی افتتاح می شود، در سال های اخیر ما به طور متوسط سالی ۲۵۰۰ مگاوات برق به ظرفیت تولید برق اضافه کردیم که تا پایان این دولت به حدود ۲۰ هزار مگاوات برق خواهد رسید.

وی ادامه داد: رشد مصرف برق در سالهای قبل ۵ درصد و امسال یک درصد بود و این یعنی مردم همکاری کردند، یکی از مصوبات خوب دولت طرح برق امید است، طبق این مصوبه کم مصرف‌ها از دادن پول برق معاف می‌شوند.

روحانی افزود: بنابراین ۳۰ درصد مردم دارای برق مجانی می شوند و این کار درمورد آب و گاز برای بخشی از مردم که کم‌مصرف و به طور طبیعی محروم هستند هم انجام خواهد شد و مردم پول آب، برق و گاز نخواهند داد، نکته ای که سالهای قبل حضرت امام فرمود.

رییس جمهور تاکید کرد: این سخن حضرت امام که برق و آب شما مردم مستضعف را مجانی می‌کنیم، در این دولت محقق می‌شود و آنانی که توهین می‌کردند این جمله امام عملیاتی نخواهد شد، ببینند که در این دولت عملیاتی شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل