غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: کسب و کارهایی که به دلیل محدودیت‌های کرونایی متضرر شده اند، بسته به میزان پوشش بیمه‌ای تا مدت ۶۰ روز حداقل روزانه ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر روزانه ۱۲ میلیون تومان دریافت می‌کنند.

به گزارش پیام خبر، در پی اعمال محدودیت های کرونایی و تعطیلی کامل برخی اصناف و کسب و کارها، بسیارری از کسبه با ضرر و زیان مالی و مشکل در تامین معیشت خود مواجه هستند.

در این راستا، رئیس کل بیمه مرکزی عنوان کرد: کسبه و اصنافی که از بابت توقف کسب و کار به دلیل محدودیت‌های کرونایی دچار ضرر و زیان می‌شوند در صورتی که بیمه باشند بسته به میزان پوشش بیمه‌ای آن‌ها تا مدت ۶۰ روز حداقل روزانه ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر روزانه ۱۲ میلیون تومان دریافت می‌کنند.

غلامرضا سلیمانی گفت: برای پرداخت روزانه پانصد هزار تومان تا ۶۰ روز که در مجموع ۳۰ میلیون تومان می‌شود حق بیمه پرداختی حدود ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: کسب و کارها باید قبل از اعمال محدودیت‌ها اقدام به بیمه کردن مشاغل کنند و هم اکنون نیز می‌توانند با ثبت‌نام در دریافت این بیمه‌ها اگر در زمستان نیز شاهد شیوع مجدد کرونا و تعطیلی و کسب و کار بودیم از این بیمه استفاده کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل