کد خبر: 7568
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
آجیل

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از فروش ویژه «آخرین یلدای قرن» در میادین میوه و تره بار پایتخت خبر داد.

به گزارش پیام خبر، سید سعید درباره موافقت ستاد تنظیم بازار با پیشنهاد این سازمان در خصوص فراهم آوردن امکان عرضه مستقیم میوه‌های خاص شب یلدا و سایر میوه‌های پرمصرف در میادین میوه و تره بار، اظهار داشت: به این منظور، تسهیلات ویژه‌ای برای تولیدکنندگان این محصولات در نظر گرفته شده تا با شرایط آسان نسبت به فروش تولیدات خود در میادین اقدام کنند.

 مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: در قالب این رویداد، میوه‌های ویژه شب یلدا به صورت مستقیم به شهروندان عرضه می‌شود، ضمن اینکه تخفیف‌های ویژه‌ای برای انواع آجیل و سایر تنقلات مخصوص طولانی‌ترین شب سال در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان به منظور عرضه تولیدات خود از جهاد کشاورزی استان‌های محل فعالیت خود به سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران معرفی می‌شوند، تصریح کرد: به باغداران و کشاورزان معرفی شده، غرفه‌هایی به صورت ویژه در فضای باز یا سرپوشیده میادین میوه و تره بار اختصاص می‌یابد تا محصولات خود را به صورت مستقیم به دست مصرف‌کنندگان برسانند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، همچنین از تدابیر و تمهیدات این سازمان از طریق به کارگیری تمامی ظرفیت‌های میادین میوه و تره بار برای عرضه گوشت مرغ خبر داد و خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از ایجاد صف، علاوه بر استفاده از تمامی غُرف محصولات پروتئینی و افزایش ترازوها و فروشندگان آنها، از اماکن خالی نیز استفاده کرده و با استقرار ماشین‌های سردخانه‌دار در فضای باز میادین، تمام ظرفیت این مراکز را به کار گرفته‌ایم.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.