کد خبر: 7576
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
  • خبرنگار: فریماه فرهمندزاده
  • چاپ
کلوپ خودروهای مدرن

کلوپ خودروهای مدرن کانون اتومبیلرانی و جهانگردی کشور در استان فارس راه اندازی شد اولین کلوپ خودروهای مدرن کانون اتومبیلرانی و جهانگردی کشور در استان فارس تشکیل شد.

 به گزارش پیام خبر، عبدالکریم ابراهیمی یگانه مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان فارس در آیین افتتاح کلوپ خودروهای مدرن، ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق بزرگ ابرازداشت: کار فرهنگی در همه زمینه ها باید باشد و کانون نیز به سهم خود کارهای فرهنگی انجام داده است.
مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان فارس واژه خطر را نادیده گرفتن ایمنی دانست و افزود: انرژی‌های سرشار باید مدیریت و هدایت شود تا ناهنجاری هایی که توسط برخی از راکبان موتور یا اتومبیل در جامعه است کمتر شود، لذا این کانون می‌تواند با مدیریت و فرهنگ سازی این انرژی‌ها را هدایت کند.
وی سرمایه هر هدفی را نیروی انسانی آن دانست و افزود: کلوپ خودروهای مدرن می‌بایست عضوگیری کند که بزرگترین سرمایه پشتیبانی نیروی انسانی آن است و ایام کرونا بهترین فرصت جهت تفکر و برنامه ریزی برای آینده است.

زمینه فعالیت کلوپ در خودروهای  شهری، تیونینگ و مدرن است

محمد گل‌ریز شیرازی مدیر کلوپ خودروهای مدرن کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان فارس گفت: اولین کلوپ خودروهای مدرن زیر نظر کانون اتومبیلرانی و جهانگردی کشور در استان فارس تشکیل شده است که نشان از ظرفیت بالای این استان در اعتلای فرهنگ به خصوص حوزه موتورسواری و اتومبیلرانی است.

گل‌ریز شیرازی از پیگیری سه ساله جهت راه اندازی این کلوب خبر داد و اظهار داشت: کلوپ خودروهای مدرن در استان فارس به نمایندگی از کشور تاسیس شده است که با تلاش شبانه روزی جهت راه اندازی بر اساس آیین نامه بوده است و زمینه فعالیت اصلی این کلوپ حول محور خودروهای شهری، تیونینگ ( Tuning تیونینگ خودرو به معنای ارتقا مشخصات فنی و ظاهری یک خودرو است. ) و خودروهای مدرن می باشد.

وی  با اشاره به این موضوع که کلوپ خودروهای مدرن زیر نظر کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان است که خود کانون زیر مجموعه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است، ادامه داد: با ابلاغیه رسمی از سوی کشور این کلوپ با بهره گیری از افراد متخصص در زمینه های سازمانی اقدام به تشکیل چارت خود کرده است.

مدیر کلوپ خودروهای مدرن کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان فارس به معرفی اعضای این کلوپ پرداخت و گفت: سید حسین بهرسی از کارشناسان قضایی و حقوقدان به عنوان دبیر کلوپ، نوید عسکری به عنوان مسئول مالی و سرمایه گذاری، سعید مزیجانی از فعالان همایش های خودرویی به عنوان مسئول گروه خودروهای تیونینگ و شهری، مرتضی خاکسار از ورزشکاران با اخلاق بدنسازی و پرورش اندام به عنوان مسئول انتظامات و رضا کوهی شوریجه از اصحاب رسانه به عنوان مدیر روابط عمومی معرفی شده اند.

لازم به ذکر است در پایان این افتتاحیه که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شده بود، احکام اعضا کلوپ با حضور مسوول حوزه اتومبیلرانی، دبیر اجرایی کانون تقدیم شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل