کد خبر: 7584
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
  • خبرنگار: سحر علیپور
  • چاپ
نقلیه عمومی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: ناوگان اتوبوسرانی و مترو شیراز از روز سه شنبه هجدهم آذرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی مجددا آغاز به کار می کند.

به گزارش پیام خبر، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از آغاز به کار ناوگان اتوبوسرانی و مترو از روز سه شنبه (فردا) ۱۸ آذر خبر داد.

مسعود طهماسبی گفت:  براساس دستور شهردار شیراز، ناوگان اتوبوسرانی و مترو شیراز از روز سه شنبه هجدهم آذرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی مجددا آغاز به کار می کند.

وی اضافه کرد : در راستای کاهش مشکلات مردم شیراز در تلاش هستیم تا با بازگشایی سیستم حمل و نقل عمومی  مشکلات شهروندان در این شرایط را کمتر کنیم.

طهماسبی افزود: استفاده از ماسک هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی الزامی است و به شهروندان توصیه می شود تا مسائل بهداشتی همچون فاصله فیزیکی را رعایت کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز تصریح کرد:ساعت خدمات رسانی مترو به شهروندان از ۶:۳۰ تا ۱۹ با سرفاصله ۱۵ دقیقه است.

وی همچنین گفت: حمل و نقل عمومی یکی از عوامل شیوع کرونا است اما تعطیلی این ناوگان نیز موجب ایجاد مشکل برای شهروندان شده است. از این رو ناوگان اتوبوسرانی و مترو خدمت رسانی خود را به شهروندان مجددا آغاز می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل