کد خبر: 7586
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
عکاسی - دوربین

نتایج مسابقه عکاسی مجازی «ورزش در خانه» به مناسبت  روز جهانی افراد دارای معلولیت ویژه افراد دارای معلولیت اعلام شد.

«غلامحسین جمشید» از اعلام نتایج مسابقه عکاسی مجازی «ورزش در خانه» ویژه  (روز جهانی افراد دارای معلولیت ) خبر داد و در گفتگو با خبرنگار پیام خبر گفت: این مسابقه ویژه افراد دارای معلولیت بود که به صورت کشوری برگزاری شد.

دبیر هیئت ورزش های همگانی استان فارس افزود: شرکت کنندگان خبر از این مسابقه استقبال خوبی کردند و  با توجه به استقبال خوب متقاضیان این مسابقه امیدواریم در سال های آتی بتوانیم این  رویداد را با حمایت ریاست فدراسیون ورزش های همگانی و در جهت ترویج فرهنگ ورزش برای همه و تشویق افراد دارای معلولیت توسعه دهیم.

وی اضافه کرد: در بخش عکاسی این دور از مسابقات عکس ورزش در خانه ویژه افراد دارای معلولیت  ۵۸ نفر از سراسر کشور هر نفر با 2 عکس شرکت کردند و مجموعا ۱۱۶ عکس به دبیرخانه مسابقه ارسال شد  که

روزبه مهرپور از شیراز،  فرزانه دلارامی از مشهد و سعید طاهری از کاشان برگزیده شدند که هدایایی از طرف هیئت تقدیم آنها شد.

دبیر هیات ورزش های  همگانی استان فارس از تمام افرادی که در این مسابقه شرکت کردند نیز قدردانی کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.