تست کرونا

رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز صبح امروز با حضور در مرکز ۱۶ ساعته منتخب درمان سرپایی کرونا در قیروکارزین، از نزدیک بر نحوه خدمات رسانی در این مرکز نظارت داشتند.

به گزارش پیام خبر،  «مهرزاد لطفی» رئیس دانشگاه که با همراهی اعضای هیات رئیسه دانشگاه از صبح امروز، نوزدهم آذر به شهرستان قیروکارزین سفر کرده است، در آغاز این سفر یک روزه از مرکز ۱۶ ساعته منتخب درمان سرپایی کرونا در قیروکارزین بازدید کرد.

در بازدید تیم اعضای هیات رئیسه دانشگاه با همراهی مسوولان شهرستان قیروکارزین، ضمن گفت و گو با تیم پزشکان و کارشناسان این مرکز ۱۶ ساعته، از خدمات آنان در مبارزه با کرونا ویروس در این شهرستان تقدیر شد.

 «علی اکبری» معاون درمان دانشگاه، «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع،  «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت،  «سید روح اله حسینی» مدیر روابط عمومی دانشگاه ،  «مهدی فرجی» مدیر حراست و «سالار خواجه پور» مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این بازدید، رئیس دانشگاه را همراهی می کردند.

«محمدمهدی فروردین» نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی، «علی محمد کریمی» فرماندار قیروکارزین و حجت الاسلام و المسلمین «عنایت الله اکبری» امام جمعه مردم قیروکارزین، از مسوولان شهرستانی حاضر در این بازدید بودند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل