کد خبر: 7609
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
نشست خبری استاندار فارس با اصحاب رسانه

استاندار فارس گفت: تصفیه خانه صدرا در فضایی به مساحت ۱۶ هکتار و با سرمایه گذاری ۱۱۵ میلیارد تومانی هم اکنون دارای پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی است که با راه اندازی، جمعیت ۷۵ هزار نفری را تحت پوشش قرار خواهد داد.

به گزارش پیام خبر، عنایت الله  رحیمی در جلسه بازدید از طرح تصفیه خانه شهر صدرا با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در تکمیل زیر ساخت های عمرانی شهر های جدید گفت:  دفع بهداشتی فاضلاب در شهر صدرا  یکی از مطالبات اصلی مردم بود که خوشبختانه این طرح اجرایی شد و در مرحله اول تصفیه خانه محلی احداث و در گام بعدی نیز تصفیه خانه موجود بهسازی و توسعه یافت.
استاندار افزود: این تصفیه خانه در فضایی به مساحت ۱۶ هکتار و با سرمایه گذاری ۱۱۵ میلیارد تومانی هم اکنون دارای پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی است که با راه اندازی، جمعیت ۷۵ هزار نفری را تحت پوشش قرار خواهد داد.
نماینده عالی دولت بابیان اینکه توسعه این طرح با بهره گیری از مدل های مختلف سرمایه گذاری در دستور کار قرار دارد اظهار کرد: تلاش و همکاری چندین  دستگاه‌های اجرایی در تکمیل و اجرای این طرح موثر بوده است و امیدواریم تا یک ماه آینده شاهد بهره برداری از این طرح بزرگ باشیم تا منجر به کاهش بخشی از مشکلات مردمی در این زمینه شود.
استاندار فارس در ادامه توسعه شبکه جمع آوری فاصلاب را از دیگر اهداف اصلی در شهر صدرا عنوان کرد و گفت:  روند اجرایی این فعالیت با همکاری شهروندان تسریع خواهد یافت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.