کد خبر: 7626
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
  • خبرنگار: فریماه فرهمندزاده
  • چاپ
بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد

سفر امروز اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در شهرستان فیروزآباد و بازدید از بیمارستان حضرت قائم(عج) این شهرستان ادامه یافت.

به گزارش پیام خبر، دیگر برنامه سفر امروز دکتر «مهرزاد لطفی» رئیس دانشگاه و اعضای هیات رئیسه دانشگاه به شهرهای استان فارس با هدف بررسی روند ارائه خدمات به مردم استان، حضور در شهرستان فیروزآباد بود.
دکتر لطفی در ابتدای سفر به این شهرستان در بیمارستان حضرت قائم(عج) حضور یافته و همراه با اعضای هیات رئیسه دانشگاه، دکتر «محمدمهدی فروردین» نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی و «سید کمال علوی» فرماندار شهرستان، از بخش های مختلف این بیمارستان شامل اتفاقات، رادیولوژی، سی تی اسکن، جراحی مردان و مراقبت های ویژه بازدید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این بازدیدها ضمن گفت و گو با پزشکان و کادر درمان این بیمارستان، نحوه ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به مراجعان و بیماران مشکوک به کروناویروس را مورد ارزیابی قرار داد.
گفت و گو با مراجعان به بیمارستان و بررسی نیازها و میزان رضایتمندی آنان از خدمات، دیگر برنامه بازدید رئیس دانشگاه و اعضای هیات رئیسه بود.

بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد با دارا بودن ۱۲۴ تخت بیمارستانی و تخصص های مختلف در زمینه های جراحی عمومی، زنان و زایمان، چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی، اورولوژی، ارتوپدی، نوروسرجری، نورولوژی، بیهوشی، قلب و عروق، داخلی، اطفال و روانپزشک به بیماران این شهرستان ارائه خدمت می کند.
دکتر «محمدمهدی فروردین» نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی، «سید کمال علوی» فرماندار شهرستان فیروزآباد، دکتر «علی اکبری» معاون درمان، دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت، دکتر «سید روح اله حسینی» مدیر روابط عمومی، مهندس «مهدی فرجی» مدیر حراست و دکتر «سالار خواجه پور» مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه در این بازدید رئیس دانشگاه را همراهی می کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل