کد خبر: 7626
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
 • خبرنگار: فریماه فرهمندزاده
 • چاپ
بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد

سفر امروز اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در شهرستان فیروزآباد و بازدید از بیمارستان حضرت قائم(عج) این شهرستان ادامه یافت.

به گزارش پیام خبر، دیگر برنامه سفر امروز دکتر «مهرزاد لطفی» رئیس دانشگاه و اعضای هیات رئیسه دانشگاه به شهرهای استان فارس با هدف بررسی روند ارائه خدمات به مردم استان، حضور در شهرستان فیروزآباد بود.
دکتر لطفی در ابتدای سفر به این شهرستان در بیمارستان حضرت قائم(عج) حضور یافته و همراه با اعضای هیات رئیسه دانشگاه، دکتر «محمدمهدی فروردین» نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی و «سید کمال علوی» فرماندار شهرستان، از بخش های مختلف این بیمارستان شامل اتفاقات، رادیولوژی، سی تی اسکن، جراحی مردان و مراقبت های ویژه بازدید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این بازدیدها ضمن گفت و گو با پزشکان و کادر درمان این بیمارستان، نحوه ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به مراجعان و بیماران مشکوک به کروناویروس را مورد ارزیابی قرار داد.
گفت و گو با مراجعان به بیمارستان و بررسی نیازها و میزان رضایتمندی آنان از خدمات، دیگر برنامه بازدید رئیس دانشگاه و اعضای هیات رئیسه بود.

بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد با دارا بودن ۱۲۴ تخت بیمارستانی و تخصص های مختلف در زمینه های جراحی عمومی، زنان و زایمان، چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی، اورولوژی، ارتوپدی، نوروسرجری، نورولوژی، بیهوشی، قلب و عروق، داخلی، اطفال و روانپزشک به بیماران این شهرستان ارائه خدمت می کند.
دکتر «محمدمهدی فروردین» نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی، «سید کمال علوی» فرماندار شهرستان فیروزآباد، دکتر «علی اکبری» معاون درمان، دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت، دکتر «سید روح اله حسینی» مدیر روابط عمومی، مهندس «مهدی فرجی» مدیر حراست و دکتر «سالار خواجه پور» مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه در این بازدید رئیس دانشگاه را همراهی می کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.