کد خبر: 7637
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
 • خبرنگار: فریماه فرهمندزاده
 • چاپ
برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس زندان نی‌ریز

مراسم تکریم و معارفه رؤسای جدید و قدیم اداره زندان نی‌ریز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، فرمانداری شهرستان نی‌ریز، در این مراسم که پنجشنبه ۲۰ آذر انجام شد، سرپرست فرمانداری نی‌ریز با اشاره به تعامل خوب و دوسویه‌ای که بین امور زندان‌ها و اعضای شورای تأمین وجود دارد، اظهار داشت: بین تمام نهادهای مربوط به قوه قضائیه و دادگستری این ارتباط وجود دارد؛ خصوصاً در این ایام که درگیر شیوع بیماری کرونا هستیم و موضوع اداره زندان از حساسیت و دغدغه بالایی برخوردار است. خوشبختانه با کمک بخش خصوصی، خیرین و مردم و همدلی اعضای شورای تأمین، کارها به خوبی پیش می‌رود.

مراد هدایت همچنین با اشاره به مسائل و مشکلات زندان نی‌ریز، خواستار کمکهای بیشتر دستگاه‌های ذی‌ربط شد.

هدایت در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای انصاری رئیس سابق اداره زندان نی‌ریز،  امید فرخنده را به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

نوشتنی است امید فرخنده متولد شهرستان آباده (اقلید) و دارای ۲۰ سال سابقه خدمت است که قبلاً مدت ۴سال به عنوان معاون زندان و رئیس بازداشتگاه بوانات مشغول انجام وظیفه بوده است. انصاری نیز به عنوان معاون مدیرکل در امور زندانهای فارس منصوب شد.

شایان ذکر است در این مراسم، هدایت سرپرست فرمانداری و رئیس شورای تأمین شهرستان نی‌ریز، نعمتی رئیس حفاظت و اطلاعات زندانهای فارس، مرزبان رئیس بازرسی زندانهای فارس، سرهنگ طهماسبی فرمانده یگان حفاظت زندانهای فارس، اعضای شورای تأمین شهرستان و جمعی از مسئولان حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.