کد خبر: 7642
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
مجید سلطانی، مدیر عامل مخابرات کشور

مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران گفت: با داشتن یک برنامه مناسب و مطلوب و تلاش و همدلی، قطعا اهداف شرکت مخابرات محقق خواهد شد.

مهندس مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت در جلسه ای که با حضور رییس، نایب رییس و اعضای هیات مدیره ، معاونین و همچنین به صورت ویدیوکنفرانسی با مدیران کل ستادی و مدیران مناطق، امروز چهارشنبه، 19 آذر ماه 99 در ساختمان زنده یاد دکتر غفاریان برگزار شد، به لزوم برنامه محور بودن فعالیت ها اشاره کرد و افزود: با دارا بودن برنامه راهبردی مناسب و تلاش و همدلی بین لایه های بدنه شرکت, مسلما اهداف تعیین شده محقق خواهد شد.

مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران؛ خود را خدمتگذار مردم خواند و اظهار داشت: تکلیفی که از سوی هیات مدیره شرکت نهاده شده باید به نحو مطلوب انجام دهیم تا پاسخگوی مناسبی برای آحاد مردم و مشتریان باشیم, از این رو, ضروری ست با همدلی و همسویی به این مهم دست یابیم.

مهندس سلطانی، ارتقاء جایگاه شرکت مخابرات ایران را یک ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: این شرکت با قدمت و وسعتی که دارد شایسته بالاترین جایگاه در منطقه ست، از این رو، با هم عهدی ، یکسویی و یکپارچگی کمک کنیم با ارتقاء مناسب به جایگاه مطلوبی برسیم.

وی از منابع انسانی به عنوان کلید اصلی موفقیت یاد کرد و بیان داشت: مطمئن هستم با نیروی فنی، متعهد و متخصصی که در مجموعه شرکت وجود دارد می توانیم به سرمنزل مقصود که همانا، درآمد زایی و رضایتمندی همه ذینفعان می باشد برسیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، به لزوم برنامه راهبردی اشاره کرد و افزود: برای رسیدن به اهداف، باید بر اساس برنامه راهبردی حرکت کنیم تا بتوانیم با زمانبندی مناسب و درست، حداکثر کارایی برای شرکت داشته باشیم.

مهندس سلطانی در پایان سخنان خود، از مدیرعامل و هیات مدیره پیشین این شرکت تقدیر کرد و اظهار داشت: مطمئناً کارهای مهمی در دوره مسئولیت مدیران قبلی صورت گرفته که شایسته تقدیر است.

گفتنی ست، در این جلسه، مدیران ستادی و مناطق حاضر در جلسه نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.