کد خبر: 7642
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
مجید سلطانی، مدیر عامل مخابرات کشور

مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران گفت: با داشتن یک برنامه مناسب و مطلوب و تلاش و همدلی، قطعا اهداف شرکت مخابرات محقق خواهد شد.

مهندس مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت در جلسه ای که با حضور رییس، نایب رییس و اعضای هیات مدیره ، معاونین و همچنین به صورت ویدیوکنفرانسی با مدیران کل ستادی و مدیران مناطق، امروز چهارشنبه، 19 آذر ماه 99 در ساختمان زنده یاد دکتر غفاریان برگزار شد، به لزوم برنامه محور بودن فعالیت ها اشاره کرد و افزود: با دارا بودن برنامه راهبردی مناسب و تلاش و همدلی بین لایه های بدنه شرکت, مسلما اهداف تعیین شده محقق خواهد شد.

مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران؛ خود را خدمتگذار مردم خواند و اظهار داشت: تکلیفی که از سوی هیات مدیره شرکت نهاده شده باید به نحو مطلوب انجام دهیم تا پاسخگوی مناسبی برای آحاد مردم و مشتریان باشیم, از این رو, ضروری ست با همدلی و همسویی به این مهم دست یابیم.

مهندس سلطانی، ارتقاء جایگاه شرکت مخابرات ایران را یک ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: این شرکت با قدمت و وسعتی که دارد شایسته بالاترین جایگاه در منطقه ست، از این رو، با هم عهدی ، یکسویی و یکپارچگی کمک کنیم با ارتقاء مناسب به جایگاه مطلوبی برسیم.

وی از منابع انسانی به عنوان کلید اصلی موفقیت یاد کرد و بیان داشت: مطمئن هستم با نیروی فنی، متعهد و متخصصی که در مجموعه شرکت وجود دارد می توانیم به سرمنزل مقصود که همانا، درآمد زایی و رضایتمندی همه ذینفعان می باشد برسیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، به لزوم برنامه راهبردی اشاره کرد و افزود: برای رسیدن به اهداف، باید بر اساس برنامه راهبردی حرکت کنیم تا بتوانیم با زمانبندی مناسب و درست، حداکثر کارایی برای شرکت داشته باشیم.

مهندس سلطانی در پایان سخنان خود، از مدیرعامل و هیات مدیره پیشین این شرکت تقدیر کرد و اظهار داشت: مطمئناً کارهای مهمی در دوره مسئولیت مدیران قبلی صورت گرفته که شایسته تقدیر است.

گفتنی ست، در این جلسه، مدیران ستادی و مناطق حاضر در جلسه نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل