کد خبر: 7645
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون توانست با 42 گل بر تیم ستارگان دشتستان که تنها 26 گل زده بود، پیروز شود.

تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون توانست با 42 گل بر تیم ستارگان دشتستان که تنها 26 گل زده بود، پیروز شود.

به گزارش پیام‌ خبر؛ در سومین روز دور برگشت بازی های سی و سومین مسابقات لیگ برتر هندبال مردان ایران که در ورزشگاه پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار می گردد، از ساعت ۱۶ تیم های شهید شاملی کازرون با ستارگان دشتستان روبروی هم به میدان رفتند. تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون توانست با 42 گل بر تیم ستارگان دشتستان که تنها 26 گل زده بود، پیروز شود.
در نیمه نخست داور، درخواست هر دو تیم برای وقت استراحت را پذیرفت و در دقیقه های میانی و پایانی بازی دو بازیکنان زمین بازی را ترک کردند.
تیم شهید شاملی کازرون از همان آغاز با حملات پی در پی خود دست بالای خود در بازی را به رخ ستارگان دشتستان کشید و تا دقیقه ۱۵ نیمه نخست توانست سیزده گل را در برابر چهار گل در دروازه ستارگان جای دهد.
در پانزده دقیقه پایانی تیم ستارگان با شور بیشتری به بازی پرداخت و بارها دروازه کازرون را تهدید جدی کرد. در این بخش بازی ستارگان دو بار تیرک دروازه شاملی را لرزاندند و سه بار نیز شوت های آنان به بیرون رفت. دروازه بان و خط دفاع کازرون در برابر حملات ستارگان نه تنها مغلوب نشد بلکه در فرصت های بدست آمده اختلاف را تا ده گل بالا برد تا نیمه نخست را با بیست و دو گل در برابر دوازده گل برای خود پایان دهد.
تیم هندبال مردان شهید شاملی کازرونی در پانزده دقیقه نخست نیمه دوم توانست اختلاف گل خود را تا بیست گل افزایش دهد و این در حالی بود که تیم ستارگان دشتستان در نیمه دوم در لاک دفاعی خود فرو رفته بود.
پی از آن در بازه پانزده دقیقه ای پایانی بازی ستارگان دشتستان توانستند تا با وارد کردن توپ خود در دروازه کازرون بار دیگر به بازی برگردند. هر چند تیم کازرون همچنان به حملات خود ادامه داد و توانست با نتیجه ۴۲ بر ۲۶ تیم ستارگان دشتستان را از پیش رو بردارد.
دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان کشور از ۱۹ تا ۲۴ آدر در سالن وزشی پوریای ولی دانشگاه آزاد شیراز در حال برگزاری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.