کد خبر: 7649
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
پبروزی سخت پرسپولیس بهبهان روبروی ناجا قم

در دیدار پایانی روز سوم سی و سومین دور مسابقات لیگ برتر هندبال مردان کشور، متفاوت ترین بازی به نمایش درآمد.

به گزارش پیام‌ خبر؛ دیدار پایانی سومین روز از مسابقات دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان با دیدار تیم های پرسپولیس بهبهان و ناجا قم از سر گرفته شد.
در این دیدار هندبالیست های نارنجی پوش پرسپولیس بهبهان توانستند در پانزده دقیقه نخست پیشتازی خود را با ده گل بر پنج گل به نمایش بگذارند.
با ورود به پانزده دقیقه پایانی نیمه تیم سبزپوش ناجا قم درخواست وقت استراحت کرد تا سرمربی این تیم راهکاری خود را برای هندبالیست هایش بیان کند. در دقایقی پایانی اما در حالی تیم پرسپولیس از وقت استراحت خود استفاده کرد که با اختلاف از تیم روبرو پیشی گرفته بود.
نیمه نخست که با خشونتی بیش از دو بازی دیگر امروز پی گرفته می شد و داور این بازی چهار بار از کارت زرد خود استفاده کرده بود با پیروزی هجده بر یازده تیم پرسپولیس بهبهان پایان یافت.
دیگرگونگی این بازی در نیمه دوم نیز ادامه پیدا کرد و در یک بازی به شدت سرعتی تیم پرسپولیس بهبهان با چهل و دو گل بر سی گل تیم ناجای قم را پشت سر گذاشت.
در یک آنالیز آماری از بازی های روز سوم لیگ برتر هندبال مردان می توان بازی پرسپولیس بهبهان و ناجا قم را از نظر عددی دارای بیشترین گل، فرصت های از دست رفته، هدف قرار گرفتن تیرک دروازه، بهره گیری از وقت استراحت، سرعت، تنش، خطا، کارت زرد، سخت ترین داوری، بیشترین گل از نقطه پنالتی و بیشترین گل در کمتر از یک دقیقه دانست.
دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان کشور از ۱۹ تا ۲۴ آدر در سالن وزشی پوریای ولی دانشگاه آزاد شیراز در حال برگزاری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.