کد خبر: 7659
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
سیروس پاک فطرت رونمایی از دستگاه هوشمند بازیافت از مبدا

رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس با بیان اینکه رویکرد مجلس یازدهم به ورزش های همگانی مثبت است، تاکید کرد: توسعه ورزش های همگانی عزم همگانی می خواهد.

به گزارش پیام خبر، «سیروس پاک فطرت» در حاشیه وبینار سراسری روسای هیئت های همگانی کشور که با حضور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد، گفت:هیئت ورزش های همگانی استان فارس با همراهی اداره کل ورزش و جوانان استان و نگاه برنامه محور جدید فدراسیون برای مقابله با کرونا و جلوگیری از کم تحرکی در جامعه همچنان پیشگام است.
رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس بر ضرورت عزم همگانی برای توسعه ورزش همگانی تأکید کرد و از اجرای برنامه های نوین برای جایگزین طرح های قبل خبر داد و افزود: استفاده از تمام ظرفیت‌های رشته‌های ورزشی و شبکه‌های مجازی اجتماعی می‌تواند گام‌های موثری برای انجام ورزش در خانه باشد.
وی با قدردانی از نگاه جدید و مثبت نمایندگان  مجلس شورای اسلامی خواستار تصویب بودجه پیشنهادی دولت برای امور ورزش همگانی شد .
پاک فطرت از ورود این هیئت به صورت تخصصی و با تعیین نمایندگان هیات در ادارات و موسسات بزرگ دولتی و غیر دولتی خبر داد و افزود: یکی از اهداف این هیات و جامعه هدف ما، جلوگیری از ایجاد کم تحرکی بین کارمندان دولت و موسسات مختلف و خانواده آنها هست که با محوریت هیئت ورزش های همگانی در شهرستانها و مساعدت مدیران دستگاه ها می توان در امور مهم ورزش موفق شد.
وی با اشاره به اینکه تا به امروز فدراسیون ورزش های همگانی و هیات های تحت مدیریت در استانها خوش درخشیده اند اظهار امیدواری کرد: با همراهی مردم و عزم عمومی مدیران بتوان به معضل کم تحرکی و ویروس کرونا پیروز شد.
پاک فطرت همچنین به نقش مهم صدا و سیما و رسانه‌ها اشاره کرد و ضمن قدردانی  خواستار مساعدت بیشتر رسانه ها به ورزش همگانی و پخش برنامه های ورزشی زنده در مرکز استان شد .
رئیس هیات ورزشهای همگانی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود  از تنظیم حدود ۲۰ موافقت نامه همکاری این هیئت با دستگاه‌های مختلف دولتی و غیر دولتی خبر داد و گفت: همچنان آماده انسجام تفاهم‌نامه با سایر ارگانهای دولتی و بخش خصوصی هستیم.

پاک فطرت ضمن قدردانی ازشکیبایی خوب مردم در شرایط سخت کرونا گفت: همچنان از مردم عزیز و خانواده درخواست داریم ورزش در خانه را مدیریت کرده و برنامه‌های اجرایی این هیئت را از طریق شبکه‌های مجازی و اجتماعی استان پیگیری کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل