کد خبر: 7660
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۴
 • خبرنگار: فریماه فرهمندزاده
 • چاپ
تیم هندبال

تیم هندبال مس کرمان توانست با سی و یک گل زده در برابر بیست و چهار گل خورده، همچنان بر صدر گروه دو جای گیرد.

به گزارش پیام خبر، در روز چهارم سی و سومین دوره لیگ هندبال مردان کشور تیم های گروه دوم این لیگ برای دومین روز روبروی هم خواهند ایستاد.
در نخستین بازی این روز تیم سیاه پوش مس کرمان با تیم زردپوش فولاد مبارکه سپاهان بازی کرد.
در نیمه نخست این بازی که پخش زنده آن نیز از تلوزیون پخش می شد، از ساعت سیزده هندبالیست های مس توانستند دست بالای خود را به زردپوشان نشان دهند. زردپوشان فولادی هرچند در ده دقیقه نخست بازی شیوه دفاعی را برای خود برگزیده بودند اما در ده دقیقه میانی بازی توانستند زمین بازی را به زورآزمایی برابر برسانند. بازی در بازه یک سوم پایانی خود روی دیگر خود را نشان داد تا فولادی ها اختلاف خود را که در یک سوم ابتدایی تا هفت گل عقب بودند، به صفر برسانند.
در ثانیه های پایانی بازی، سیاه پوشان مسی بار دیگر دروازه فولاد را باز کردند تا نیمه نخست با نتیجه چهارده بر سیزده به سود پایان برند.
در همان پنج دقیقه نخست نیمه دوم مس توانست پنج بار دیگر دروازه فولاد را باز کند. فولاد نیز پنج دقیقه بعدی را در دست داشت اما تنها توانست سه بار دروازه مس را بگشاید.
در یک سوم میانی اما بازی بار دیگر به میان زمین برگشت و تنها چند بار هندبالیست های دو تیم توانستندداز سد دفاعی تیم روبرو توپ های خود را به سمت دروازه ها شلیک کنند که به دفاع سنگربانان برخورد.
ده دقیقه پایانی بار دیگر یورش ها به سوی دروازه ها آغاز شد و پی در پی دروازه باز شدند.
تیم مس کرمان توانست در این بازی سرعتی و دشوار با سی و یک گل در برابر بیست و چهارگل به پیروزی دست یابد و صدرنشینی خود را در گروه دو لیگ برتر هندبال مردان ایران مانا نماید.
دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان کشور از 19 تا 24 آدر در سالن وزشی پوریای ولی دانشگاه آزاد شیراز در حال برگزاری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.