کد خبر: 7661
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۱
 • خبرنگار: فریماه فرهمندزاده
 • چاپ
تیم هندبال

تیم هندبال فرازبام خاییز دهدشت با نتیجه 25 بر 16 زغال سنگ طبس را از پیش رو برداشت.

به گزارش پیام خبر ، در دومین بازی چهارمین روز از دور برگشت سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال مردان ایران که در ورزشگاه پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار می شود، سرخ پوشان فراز بام خاییز دهدشت و سپیدپوشان زغال سنگ طبس از ساعت 16 روبروی هم ایستادند.
در ده دقیقه نخست این بازی هر دو تیم تنها به دو گل بسنده کردند.
در پانزده دقیقه بعدی هر دو تیم بازی هرچند تلاش بسیاری کردند اما بسیاری از تلاش های آنان ناکام ماند. با همه این ناکامی ها سرخ پوشان دهدشتی توانستند توپ خود را تنها چهار بار دیگر وارد دروازه کنند تا برتری خود را نشان دهند.
در پنج دقیقه پایانی نیمه نخست بازی سرعت بیشتری پیدا کرد تا سرخ پوشان فرازبام خاییز دهدشت با دوازده گل زده بر سپیدپوشان زغال سنگ طبس که تنها پنج گل زده داشتند به رختکن بروند.
با آغاز نیمه دوم بار دیگر هر دو تیم بازی آرام و قدرتی را دنبال کردند و در پانزده دقیقه ابتدایی هر کدام با دو گل بازی را ادامه دادند. این پانزده دقیقه را می توان نفسگیرترین و کم گل ترین پانزده دقیقه بازی این دور بازی ها دانست.
در دقیقه بیست بازی اما در یورش تندی که سرخ پوشان دهدشتی به دیوار دفاعی سپیدپوشان زغال سنگ داشتند یکی از هندبالیست های دهدشتی دچار آسیب جدی شد و نتوانست به بازی ادامه دهد.
با آغاز پانزده دقیقه پایانی این بازی سرخ پوشان همه تلاش خود را برای افزایش اختلاف گل های خود داشتند و سپیدپوشان به کم کردن اختلاف همت گماشتند.
بازی در پنج دقیقه پایانی بار دیگر بر سرعت خود افزود و بیشترین گل های بازی در این بازه رخ داد.
این بازی که کمترین میزان گل و بیشترین از دست رفتن فرصت ها را در بین بازی های دیروز و امروز داشت با پیروزی 25 بر 16 فرازبام خاییز دهدشت بر زغال سنگ طبس پایان یافت.
دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان کشور از 19 تا 24 آدر در سالن وزشی پوریای ولی دانشگاه آزاد شیراز در حال برگزاری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.