کد خبر: 7676
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
هندبال

شهید شاملی کازرون با شکست ذوب آهن اصفهان، همچنان صدرنشین لیگ برتر هندبال باقی ماند.

به گزارش پیام خبر، پنجمین روز دوربرگشت سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال مردان کشور، ویژه گروه یک است که در نخستین دیدار شهید شاملی نیروی زمینی کازرون با نتیجه 31-30  از سد ذوب آهن اصفهان گذشت.
 
بازی این دو تیم مدعی قهرمانی، از حساس ترین، مهمترین و تاکتیکی ترین بازی های دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور بود.


این بازی از ساعت 13 در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز روبروی هم به زمین رفتند.
در این دیدار بسیار حساس گروه یک، از همان دقایق نخست بازی هیجان انگیر، سرعتی، تکنیکی و تاکتیکی ویژه ای به نمایش گذاشته شد.
تیم شهید شاملی توانست از همان بدو بازی از ذوب آهن پیشی گیرد. ذوب آهن نیز با همه تلاشی که کرد تنها توانست این اختلاف گل را نگه دارد.
بازی سنگین و نفس گیر در نیمه نخست در دقیقه های پایانی نفس هندبالیست های دو سوی بازی را به شماره انداخت. تا نیمه نخست با نتیجه 18-16 به سود تیم هندبال شهید شاملی کازرون پایان یابد.

سرخ پوشان شهید شاملی کازرون که آغاز کننده نیمه دوم بازی بودند نخستین فرصت گلزنی را برای سبزپوشان ذوب آهن اصفهان فراهم کردند تا نخستین گل این نیمه را وارد دروازه کنند و اختلاف به یک گل برسد. 
سرخ پوشان در حالی پنج دقیقه نخست نیمه دوم را پشت سر گذاشتند که توانسته بودند با وارد کردن سه گل در دروازه ذوب آهن بار دیگر اختلاف گل خود را افزایش دهند.
در دقایق بعدی هرچند ذوب آهن به دنبال کاهش سرعت برای کسب آرایش و بدست گرفتن بازی بودند اما سرخ پوشان کازرونی تاکتیک های خود را در افزایش سرعت بازی می دانستند.
افزایش سرعت بازی اختلاف گل را که از آغاز نیمه نخست تا سه گل فراتر نرفته بود در دقیقه پانزدهم بازی تا هفت گل افزایش دادند.
سبزپوشان اصفهانی توانستند با تلاش بسیار بار دیگر اختلاف را به دو گل برسانند. 
از دقیقه 9 تا 4 بازی بدون هیچ گلی و تنها با زورآزمایی در میانه زمین گذشت تا بار دیگر دروازه ها باز شود. 
تیم شهید شاملی نیروی زمینی  کازرون در حالی گل پایانی بازی را در دروازه حریف جای داد که هر نتیجه بازی برابر شده بود.
این بازی با نتیجه 31-30 به سود تیم شهید شاملی کازرون به پایان رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل