کد خبر: 7676
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
هندبال

شهید شاملی کازرون با شکست ذوب آهن اصفهان، همچنان صدرنشین لیگ برتر هندبال باقی ماند.

به گزارش پیام خبر، پنجمین روز دوربرگشت سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال مردان کشور، ویژه گروه یک است که در نخستین دیدار شهید شاملی نیروی زمینی کازرون با نتیجه 31-30  از سد ذوب آهن اصفهان گذشت.
 
بازی این دو تیم مدعی قهرمانی، از حساس ترین، مهمترین و تاکتیکی ترین بازی های دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور بود.


این بازی از ساعت 13 در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز روبروی هم به زمین رفتند.
در این دیدار بسیار حساس گروه یک، از همان دقایق نخست بازی هیجان انگیر، سرعتی، تکنیکی و تاکتیکی ویژه ای به نمایش گذاشته شد.
تیم شهید شاملی توانست از همان بدو بازی از ذوب آهن پیشی گیرد. ذوب آهن نیز با همه تلاشی که کرد تنها توانست این اختلاف گل را نگه دارد.
بازی سنگین و نفس گیر در نیمه نخست در دقیقه های پایانی نفس هندبالیست های دو سوی بازی را به شماره انداخت. تا نیمه نخست با نتیجه 18-16 به سود تیم هندبال شهید شاملی کازرون پایان یابد.

سرخ پوشان شهید شاملی کازرون که آغاز کننده نیمه دوم بازی بودند نخستین فرصت گلزنی را برای سبزپوشان ذوب آهن اصفهان فراهم کردند تا نخستین گل این نیمه را وارد دروازه کنند و اختلاف به یک گل برسد. 
سرخ پوشان در حالی پنج دقیقه نخست نیمه دوم را پشت سر گذاشتند که توانسته بودند با وارد کردن سه گل در دروازه ذوب آهن بار دیگر اختلاف گل خود را افزایش دهند.
در دقایق بعدی هرچند ذوب آهن به دنبال کاهش سرعت برای کسب آرایش و بدست گرفتن بازی بودند اما سرخ پوشان کازرونی تاکتیک های خود را در افزایش سرعت بازی می دانستند.
افزایش سرعت بازی اختلاف گل را که از آغاز نیمه نخست تا سه گل فراتر نرفته بود در دقیقه پانزدهم بازی تا هفت گل افزایش دادند.
سبزپوشان اصفهانی توانستند با تلاش بسیار بار دیگر اختلاف را به دو گل برسانند. 
از دقیقه 9 تا 4 بازی بدون هیچ گلی و تنها با زورآزمایی در میانه زمین گذشت تا بار دیگر دروازه ها باز شود. 
تیم شهید شاملی نیروی زمینی  کازرون در حالی گل پایانی بازی را در دروازه حریف جای داد که هر نتیجه بازی برابر شده بود.
این بازی با نتیجه 31-30 به سود تیم شهید شاملی کازرون به پایان رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.