کد خبر: 7682
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
هندبال

تیم هندبال مس کرمان با شکست فرازبام خاییز دهدشت همچنان صدرنشین گروه دو ماند.

به گزارش پیام خبر، تیم هندبال مس کرمان که در روز پایانی دور برگشت سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال مردان کشور رودرروی فرازبام خاییز دهدشت به میدان رفته بود، با شکست این تیم همچنان صدرنشین گروه دو ماند.
روز پایانی رقابت های لیگ برتر هندبال مردان که از چهارشنبه 19 آذر در ورزشگاه پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شده بود، با بازی دو تیم فرازبام دهدشت و مس کرمان از سر گرفته شد.
در نیمه نخست این دیدار، زورآزمایی سخت دو تیم در میانه زمین بود. 
هر چند در 25 دقیقه نخست این دیدار هر دو تیم به گل های کم بسنده کرده بودند، در 5 دقیقه پایانی این نیمه سرعت بازی بیشتر شد. این افزایش سرعت نه تنها بر تعداد گل ها افزود که فرصت های بسیاری را برای هندبالیست های دو تیم فراهم کرد که نتوانستند از آن بهره گیری کنند.
در پایان نیمه نخست بازی، این نارنجی پوشان مس کرمان بودند که توانستند 15-9 پیروزمندانه از زمین بازی بیرون روند. در بازی های این دوره رقابت ها کمترین گل یک نیمه، در این بازی بود.
نیمه دوم با سرعت پی گرفته شد به گونه ای که در دقیقه 7 بازی هر کدام از دو تیم سه بار توپ خود را به سوی دروازه حریف شلیک کردند و هر کدام توانستند یک بار توپ خود را وارد دروازه حریف کنند.
سرعت و قدرت توپ های شلیک همچنین باعث شد تا در دقیقه 10 این نیمه توپ عوض شود.
در ربع ساعت نخست نیمه دوم مس کرمان توانست اختلاف گل خود را نگه دارد. 
در 5 دقیقه بعدی آبی پوشان دهدشتی توانستند اختلاف خود را تا سه گل کاهش دهند.
مس کرمان بار دیگر در 10 دقیقه پایانی بازی بار دیگر یورش های خود را افزایش داد تا با 30 گل بر فراز بام آبی پوشان دهدشت بنشیند.
گفتنی است در دقیقه پایانی این بازی یکی از بازیکنان فرازبام خاییز دهدشت از بازی اخراج شد.
در پایان این بازی تیم هندبال مس کرمان توانست با نتیجه 30-25 تیم فرازبام خاییز دهدشت را شکست دهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.