کد خبر: 7690
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
 • خبرنگار: سحر علیپور
 • چاپ
بازدید از شرکت ایران خودرو فارس

رییس سازملان صمت عنوان کرد: ضرورت دارد تا استراتژی و برنامه‌های عملیاتی و مدون، توسط متولیان این صنعت مادر، به سمت اهتمام و جدیت بیشتر در تولیدات خودروسازی برود.

به گزارش پیام خبر، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در بازدید از شرکت ایران خودرو فارس و شرکت شگرف ابزار فارس و کاغذ زاگرس در شهرستان‌های شیراز و زرقان گفت: تولید روزانه «شرکت  ایران خودرو فارس»  ۸۵ دستگاه‌خودرو پژو پارس، با میزان اشتغال ۲۰۰  نفر نیروی انسانی؛ در راستای رسیدن به چشم اندازهای تولیدی و تحقق شعار «جهش تولید» سال جاری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری است.

حمیدرضا ایزدی با تاکید بر راهبرد ارتقای کمی و کیفی محصولات و ظرفیت‌های تولیدی سایت ایران خودرو فارس افزود: کیفی‌سازی همراه با تنوع‌بخشی این شرکت، سبب توســعه زیرساخت‌های صنعتی، ایجاد اشتغال پایدار، جهش تولید، گسترش فعالیت‌های اقتصادی و ایجاد صنایع پایین دستی می شود.

وی در زمینه تیراژ تولید و تامین کیفیت مستمر در خطوط تولید این شرکت اظهار داشت: ضرورت دارد؛ تا استراتژی و برنامه‌های عملیاتی و مدون، توسط متولیان این صنعت مادر، به سمت اهتمام و جدیت بیشتر در تولیدات خودروسازی برود که البته می‌بایستی همراه با کیفی‌سازی، رعایت استانداردهای لازم، مشتری مداری و حمایت از مصرف کنندگان باشد.

ایزدی  با تاکید بر شکوفایی بیش از پیش اقتصاد و صنعت گفت:حفظ واحدهای موجود، توسعه واحدهای صنعتی در بخش های مختلف، ایجاد سرمایه گذاری در صنایع مادر، توجه به نقدینگی، بازسازی و نوسازی ماشین ‌آلات خط تولید، کیفی سازی محصولات داخلی، بومی و رشد صادرات، از محوری‌ترین رویکردهای بخش صنعت استان و کشور خواهد بود.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس رحاشیه بازدید از سایت ایران خودرو فارس با اشاره به مزیت‌ِ نزدیکیِ استان فارس به بنادر جنوبی و هم‌جواری با ۷ استان کشور افزود: فارس و شیراز با توجه به امکانات و توانایی‌های بالقوه و زیرساخت‌های مناسب؛ ظرفیت، پتانسیل و استعدادِ تبدیل شدن به یکی از پایگاه‌های صنعتی شرکت ایران خودرو در منطقه جنوب کشور را داراست.

ظفر افشون  تصریح کرد: مشارکت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در ایجاد زنجیره تامین،  تولید و قطعه سازی در استان پهناور فارس، امکان تحقق و دستیابی به اهدف عالی در صنعت خودروسازی استان فارس را بیش از پیش تحقق خواهد بخشید.

 این بازدید در راستای بررسی میزان توانمندی و ظرفیت تولید واحدهای قطعه‌سازی و قالب سازی،  در زمینه‌های تولید قطعات خودرو و رفع مسائل و مشکلات این واحدها، از «شرکت ایران خودرو فارس»، و «شرکت شگرف ابزار» زرقان، و در راستای بهره‌برداری هر چه سریع‌تر، از کارخانه «کاغذ زاگرس» صورت گرفت، و تمهیدات لازم اندیشیده شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.