کد خبر: 7690
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
  • خبرنگار: سحر علیپور
  • چاپ
بازدید از شرکت ایران خودرو فارس

رییس سازملان صمت عنوان کرد: ضرورت دارد تا استراتژی و برنامه‌های عملیاتی و مدون، توسط متولیان این صنعت مادر، به سمت اهتمام و جدیت بیشتر در تولیدات خودروسازی برود.

به گزارش پیام خبر، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در بازدید از شرکت ایران خودرو فارس و شرکت شگرف ابزار فارس و کاغذ زاگرس در شهرستان‌های شیراز و زرقان گفت: تولید روزانه «شرکت  ایران خودرو فارس»  ۸۵ دستگاه‌خودرو پژو پارس، با میزان اشتغال ۲۰۰  نفر نیروی انسانی؛ در راستای رسیدن به چشم اندازهای تولیدی و تحقق شعار «جهش تولید» سال جاری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری است.

حمیدرضا ایزدی با تاکید بر راهبرد ارتقای کمی و کیفی محصولات و ظرفیت‌های تولیدی سایت ایران خودرو فارس افزود: کیفی‌سازی همراه با تنوع‌بخشی این شرکت، سبب توســعه زیرساخت‌های صنعتی، ایجاد اشتغال پایدار، جهش تولید، گسترش فعالیت‌های اقتصادی و ایجاد صنایع پایین دستی می شود.

وی در زمینه تیراژ تولید و تامین کیفیت مستمر در خطوط تولید این شرکت اظهار داشت: ضرورت دارد؛ تا استراتژی و برنامه‌های عملیاتی و مدون، توسط متولیان این صنعت مادر، به سمت اهتمام و جدیت بیشتر در تولیدات خودروسازی برود که البته می‌بایستی همراه با کیفی‌سازی، رعایت استانداردهای لازم، مشتری مداری و حمایت از مصرف کنندگان باشد.

ایزدی  با تاکید بر شکوفایی بیش از پیش اقتصاد و صنعت گفت:حفظ واحدهای موجود، توسعه واحدهای صنعتی در بخش های مختلف، ایجاد سرمایه گذاری در صنایع مادر، توجه به نقدینگی، بازسازی و نوسازی ماشین ‌آلات خط تولید، کیفی سازی محصولات داخلی، بومی و رشد صادرات، از محوری‌ترین رویکردهای بخش صنعت استان و کشور خواهد بود.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس رحاشیه بازدید از سایت ایران خودرو فارس با اشاره به مزیت‌ِ نزدیکیِ استان فارس به بنادر جنوبی و هم‌جواری با ۷ استان کشور افزود: فارس و شیراز با توجه به امکانات و توانایی‌های بالقوه و زیرساخت‌های مناسب؛ ظرفیت، پتانسیل و استعدادِ تبدیل شدن به یکی از پایگاه‌های صنعتی شرکت ایران خودرو در منطقه جنوب کشور را داراست.

ظفر افشون  تصریح کرد: مشارکت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در ایجاد زنجیره تامین،  تولید و قطعه سازی در استان پهناور فارس، امکان تحقق و دستیابی به اهدف عالی در صنعت خودروسازی استان فارس را بیش از پیش تحقق خواهد بخشید.

 این بازدید در راستای بررسی میزان توانمندی و ظرفیت تولید واحدهای قطعه‌سازی و قالب سازی،  در زمینه‌های تولید قطعات خودرو و رفع مسائل و مشکلات این واحدها، از «شرکت ایران خودرو فارس»، و «شرکت شگرف ابزار» زرقان، و در راستای بهره‌برداری هر چه سریع‌تر، از کارخانه «کاغذ زاگرس» صورت گرفت، و تمهیدات لازم اندیشیده شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل