کد خبر: 7700
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
طرح آب امید

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور و معاون وزیر نیرو گفت: در زمان اوج مصرف قیمت آب افزایش پیدا می کند، پس مشترکان پرمصرف باید خود را به مشترکان کم مصرف تبدیل کنند.

به گزارش پیام خبر، در نشست خبری که امروز در سازمان آب و فاضلاب کشور برگزار شد، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور و معاون وزیر نیرو در خصوص طرح آب امید گفت:  طرح آب امید در هیئت وزیران به تصویب رسید و به وزارت نیرو برای ارائه ابلاغ شد، طبق پیگیری‌های انجام شده همانند طرح برق امید، طرح  آب امید هم به تصویب هیئت وزیران رسید، این طرح به این صورت است که مشترکان اگر یک سوم مصرف را داشته باشند از پرداخت آب بها معاف خواهند بود.

حمیدرضا جانباز افزود: اگر مشترکان الگوی مصرف را رعایت کنند تخفیف ۱۰۰ درصدی بهای آب خواهند داشت، اما این مصوبه شامل باغ ویلاها و واحدهای تجاری نمی شود، ما سعی داریم مشترکان را ترغیب به اصلاح الگوی مصرف کنیم.

وی تصریح کرد: اکنون ۴ میلیون نفر مشترک مشمول طرح تخفیف ۱۰۰ درصدی بهای آب هستند، با این طرح مشترکان پرمصرف نیز می‌توانند با آموزش‌های لازم از شکل پرمصرفی آب فاصله بگیرند.

جانباز اضافه کرد: در زمان اوج مصرف قیمت آب افزایش پیدا می کند، پس در ۶ ماه آینده باید طرح آب رایگان اجرایی شود و مشترکان پرمصرف باید خود را به مشترکان کم مصرف تبدیل کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.