کد خبر: 7700
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
طرح آب امید

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور و معاون وزیر نیرو گفت: در زمان اوج مصرف قیمت آب افزایش پیدا می کند، پس مشترکان پرمصرف باید خود را به مشترکان کم مصرف تبدیل کنند.

به گزارش پیام خبر، در نشست خبری که امروز در سازمان آب و فاضلاب کشور برگزار شد، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور و معاون وزیر نیرو در خصوص طرح آب امید گفت:  طرح آب امید در هیئت وزیران به تصویب رسید و به وزارت نیرو برای ارائه ابلاغ شد، طبق پیگیری‌های انجام شده همانند طرح برق امید، طرح  آب امید هم به تصویب هیئت وزیران رسید، این طرح به این صورت است که مشترکان اگر یک سوم مصرف را داشته باشند از پرداخت آب بها معاف خواهند بود.

حمیدرضا جانباز افزود: اگر مشترکان الگوی مصرف را رعایت کنند تخفیف ۱۰۰ درصدی بهای آب خواهند داشت، اما این مصوبه شامل باغ ویلاها و واحدهای تجاری نمی شود، ما سعی داریم مشترکان را ترغیب به اصلاح الگوی مصرف کنیم.

وی تصریح کرد: اکنون ۴ میلیون نفر مشترک مشمول طرح تخفیف ۱۰۰ درصدی بهای آب هستند، با این طرح مشترکان پرمصرف نیز می‌توانند با آموزش‌های لازم از شکل پرمصرفی آب فاصله بگیرند.

جانباز اضافه کرد: در زمان اوج مصرف قیمت آب افزایش پیدا می کند، پس در ۶ ماه آینده باید طرح آب رایگان اجرایی شود و مشترکان پرمصرف باید خود را به مشترکان کم مصرف تبدیل کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل