کد خبر: 7702
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
محمد بذرافشان

مدیر کل امداد فارس گفت: در ۸ ماهه امسال ۳۹۲۹ طرح اشتغال برای بانوان تحت حمایت کمیته امداد فارس با اعتبار ۹۶۰ میلیارد ریال ایجاد شده است.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس گفت: در ۸ ماهه امسال ۹۶۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان خواهر تحت حمایت استان تخصیص یافته است، که از این میزان ۷۳۰ میلیارد ریال از محل منابع امدادی و ۲۳۰ میلیارد ریال از محل منابع بانکی پرداخت شده است.

مدیر کل امداد فارس افزود: در ۸ ماهه امسال ۳۹۲۹ طرح اشتغال برای بانوان تحت حمایت استان فارس ایجاد شده که از این تعداد ۲۱۵۵ طرح روستایی و ۱۷۷۴ طرح شهری بوده است. همچنین با ایجاد میزان طرح های مذکور ۴۴۰۰ نفر از بانوان تحت حمایت شاغل شدند.

وی در خصوص نوع مشاغل ایجاد شده طی ۸ ماهه امسال یادآور شد: ۱۸۳۲ طرح در مشاغل خدماتی، ۱۰۵۲ مورد دام‌پروری، ۹۰ مورد صنایع‌دستی و ۱۱۷ مورد کشاورزی، ۴۸۷ مورد فرش و گلیم بافی ۱۴۴ مورد پرورش طیور، ۴۵ مورد حمل و نقل و ۱۴۲ مورد نیز زنبورداری ایجاد شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.