کد خبر: 7706
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
نشست خبری استاندار فارس با اصحاب رسانه

استاندار فارس گفت: اجرای طرح پزشک خانواده یک نعمت در استان محسوب می شود و باید در جهت تقویت و رفع مشکلات آن گام برداشت.

به گزار پیام خبر، «عنایت الله رحیمی» در جلسه شورای مرکزی پزشک خانواده استان با اشاره به اهداف کلی اجرای برنامه پزشک خانواده گفت: اجرای این طرح یک نعمت در استان محسوب می شود  و باید در جهت تقویت و رفع مشکلات آن گام برداشت.  
 استاندار فارس با بیان نتایج مثبت اجرای طرح پزشک خانواده در کشورهای توسعه یافته، افزود: رسیدگی تخصصی به مباحث حقوقی و درمانی در  هر  خانواده موضوعی الزام آور در جوامع  است و به همین دلیل اجرای این طرح در درمان و پیشگیری نقشی اساسی دارد.  
وی با تاکید بر لزوم پیگیری مطالبات صنفی بیان کرد: اجرای این طرح برای اولین بار در فارس با مشکلاتی همراه بوده که باید با تشکیل یک کمیته مشترک، نسبت به شناسایی و رفع آن اقدام کرد.  
رحیمی با تقدیر از تلاش های کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا، خواستار تلاش برای فراگیر کردن برنامه پزشک خانواده شد و گفت: کادر درمان برای تلاش های بی وقفه خود در این ایام باید احساس  غرور کند و ما تلاش می‌کنیم تا مطالبات آنان را از مسیرهای قانونی محقق کنیم.
گفتنی است این جلسه با بررسی مباحث نمایندگان پزشک خانواده و گزارش بیمه ها  و علوم پزشکی پایان یافت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.