کد خبر: 7734
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
یحیی گل محمدی - درخشش پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا

سرمربی پرسپولیس گفت: به تنها چیزی که فکر می‌کنیم قهرمان شدن است، شادی دل هواداران و افتخار آفرینی برای آن‌ها تنها انگیزه ماست.

به گزارش پیام خبر، امروز یحیی گل محمدی در خصوص رقابت پیش روی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با اولسان توضیحاتی داد.

سرمربی پرسپولیس ضمن تشکر از فدراسیون فوتبال قطر و مسئولان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا گفت:  تشکر می‌کنم که با وجود تمام سختی‌ها فوتبال آسیا را زنده نگه داشتند.

گل محمدی ادامه داد: فردا یک بازی حساس و مهم برای هر ۲ تیم است، هر ۲ تیم با شایستگی کامل به فینال رسیدند و فکر می‌کنم تقابل ما با اولسان یکی از مهیج‌ترین بازی‌های آسیا را رقم خواهد زد.

وی افزود: اولسان تیم خوبی دارد و برای بردن می جنگد و شبیه تیم ما است، ما به تنها چیزی که فکر می‌کنیم قهرمان شدن است.

گل محمدی اضافه کرد: می‌دانم که هواداران خیلی نگران این بازی هستند، به آن‌ها اطمینان می‌دهم تا آخرین نفس مبارزه کنیم تا قهرمان شویم، امیدوارم با قهرمانی، دل هواداران را شاد کنیم.

وی بیان کرد: تنها یک انگیزه وجود دارد و آن هم شادی دل هواداران و افتخار آفرینی برای آن‌ها است، هواداران با این تیم زندگی می‌کنند و می‌خندند و اشک می‌ریزند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.