سید محمود هاشمی، رئیس اتاق اصناف فارس

رئیس اتاق اصناف مرکز فارس گفت: همه گیری کرونا و طولانی ترین شب سال محدودیت های جدیدی را برای فعالیت واحد های صنفی ایجاد کرد.

به گزارش پیام خبر، «سید محمود هاشمی» با اشاره به محدودیت های شب یلدا گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا مسئول اصلی تصمیم گیری در خصوص فعالیت واحدهای صنفی در طول شیوع کرونا و طولانی‌ترین شب سال است از این رو تصمیمات اتخاذ شده نیز بر مبنای این ستاد است.

رئیس اتاق اصناف مرکز فارس ادامه داد: بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده در این حوزه فعالیت واحدهای صنفی دارای محدودیت خواهد بود البته این محدودیت مختص گروه‌های صنفی ٢، ٣ و ۴ است و گروه اول مشاغل به علت ضرورت فعالیت دارای محدودیت نخواهند بود.

وی اضافه کرد: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا واحدهای صنفی غیر ضروری تا ساعت ١٨ امکان فعالیت خواهند داشت و محدودیت تردد نیز ساعت ١٩ اعمال خواهد شد.

هاشمی بیان کرد: بنگاه‌های اقتصادی صنفی توانسته‌اند در طول شیوع همه گیری ویروس کرونا همکاری خوبی با ستاد استانی مقابله با کرونا داشته باشند و زمینه کاهش همه گیری این ویروس را در استان فارس فراهم کنند.

وی افزود: واحدهای صنفی استان فارس مکلف به رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی بوده‌اند و تمامی واحدهای صنفی نیز توانسته‌اند در این حوزه منشأ اقدمات مؤثری باشند.

به گفته رئیس اتاق اصناف فارس نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی همچنان به قوت خود باقی است و اقدامات نظارتی بهداشتی در این حوزه با جدیت در حال انجام و توسط اکیپ‌های نظارتی اتاق اصناف در جریان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل