سید محمود هاشمی، رئیس اتاق اصناف فارس

رئیس اتاق اصناف مرکز فارس گفت: همه گیری کرونا و طولانی ترین شب سال محدودیت های جدیدی را برای فعالیت واحد های صنفی ایجاد کرد.

به گزارش پیام خبر، «سید محمود هاشمی» با اشاره به محدودیت های شب یلدا گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا مسئول اصلی تصمیم گیری در خصوص فعالیت واحدهای صنفی در طول شیوع کرونا و طولانی‌ترین شب سال است از این رو تصمیمات اتخاذ شده نیز بر مبنای این ستاد است.

رئیس اتاق اصناف مرکز فارس ادامه داد: بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده در این حوزه فعالیت واحدهای صنفی دارای محدودیت خواهد بود البته این محدودیت مختص گروه‌های صنفی ٢، ٣ و ۴ است و گروه اول مشاغل به علت ضرورت فعالیت دارای محدودیت نخواهند بود.

وی اضافه کرد: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا واحدهای صنفی غیر ضروری تا ساعت ١٨ امکان فعالیت خواهند داشت و محدودیت تردد نیز ساعت ١٩ اعمال خواهد شد.

هاشمی بیان کرد: بنگاه‌های اقتصادی صنفی توانسته‌اند در طول شیوع همه گیری ویروس کرونا همکاری خوبی با ستاد استانی مقابله با کرونا داشته باشند و زمینه کاهش همه گیری این ویروس را در استان فارس فراهم کنند.

وی افزود: واحدهای صنفی استان فارس مکلف به رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی بوده‌اند و تمامی واحدهای صنفی نیز توانسته‌اند در این حوزه منشأ اقدمات مؤثری باشند.

به گفته رئیس اتاق اصناف فارس نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی همچنان به قوت خود باقی است و اقدامات نظارتی بهداشتی در این حوزه با جدیت در حال انجام و توسط اکیپ‌های نظارتی اتاق اصناف در جریان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.